abclinic_pristrojova-terapie_crisalix

Crisalix

Lékařské přístroje

Crisalix je moderní světové zobrazovací řešení pro virtuální realitu 3D plastické chirurgie, které poskytuje simulace plastických operací, jako jsou zvětšení prsou, rhinoplastika, konturování těla apod. Aplikace Crisalix umožňuje nasimulovat nejrůznější tvary a velikosti implantátů ze všech úhlů i v pohybu.

Unikátní systém pro 3D modelaci výsledku estetické operace. Používá se k zobrazení možného výsledku modelace prsou, estetických úprav těla a obličeje.

Co přístrojové ošetření nabízí

Jedná se o unikátní systém pro 3D modelaci výsledku estetické operace. Díky tomu mohou klienti vidět, jak bude jejich vzhled skutečně po operaci vypadat, což může zásadně napomoci v rozhodování o estetickém zákroku.

Díky systému se může každý klient přesvědčit, zda požadovaný výsledek bude působit přirozeně a sám se rozhodnout, zda je tato jeho vizualizace vyhovující. Stačí pořídit tři obrázky tváře, poprsí nebo těla pomocí telefonu nebo fotoaparátu a nahrát je do systému Crisalix.

Systém je schopen simulovat 3D zobrazení pro všechny typy ošetření, jako jsou operace nosu, zpevnění kontur obličeje či pozvednutí obočí, úprava očních víček, implantáty lícních kostí, zvětšení rtů, brady nebo čelisti, vypnutí kůže obličeje, zvětšení, zmenšení či modelace prsou, úprava asymetrie poprsí, odstranění povoleného břicha, jizev, liposukce, úprava hýždí, tvarování kontur těla a řada dalších.

Co zákrokem získáte

  • Dosažení požadovaných výsledků klienta
  • 3D zobrazování pro všechny části těla
  • Vykreslení během několika sekund

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Crisalix umožňuje vidět simulace na míru dle anatomických předpokladů. Je vhodné pro všechny typy estetických procedur.

Mohlo by Vás také zajímat
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám