abclinic_pristrojova-terapie_crisalix

Crisalix

Lékařské přístroje

Crisalix je moderní světové zobrazovací řešení pro virtuální realitu 3D plastické chirurgie, které poskytuje simulace plastických operací, jako jsou zvětšení prsou, rhinoplastika, konturování těla apod. Aplikace Crisalix umožňuje nasimulovat nejrůznější tvary a velikosti implantátů ze všech úhlů i v pohybu.

Unikátní systém pro 3D modelaci výsledku estetické operace. Používá se k zobrazení možného výsledku modelace prsou, estetických úprav těla a obličeje.

Co přístrojové ošetření nabízí

Jedná se o unikátní systém pro 3D modelaci výsledku estetické operace. Díky tomu mohou klienti vidět, jak bude jejich vzhled skutečně po operaci vypadat, což může zásadně napomoci v rozhodování o estetickém zákroku.

Díky systému se může každý klient přesvědčit, zda požadovaný výsledek bude působit přirozeně a sám se rozhodnout, zda je tato jeho vizualizace vyhovující. Stačí pořídit tři obrázky tváře, poprsí nebo těla pomocí telefonu nebo fotoaparátu a nahrát je do systému Crisalix.

Systém je schopen simulovat 3D zobrazení pro všechny typy ošetření, jako jsou operace nosu, zpevnění kontur obličeje či pozvednutí obočí, úprava očních víček, implantáty lícních kostí, zvětšení rtů, brady nebo čelisti, vypnutí kůže obličeje, zvětšení, zmenšení či modelace prsou, úprava asymetrie poprsí, odstranění povoleného břicha, jizev, liposukce, úprava hýždí, tvarování kontur těla a řada dalších.

Co zákrokem získáte

 • Dosažení požadovaných výsledků klienta
 • 3D zobrazování pro všechny části těla
 • Vykreslení během několika sekund

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Crisalix umožňuje vidět simulace na míru dle anatomických předpokladů. Je vhodné pro všechny typy estetických procedur.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Když jsem šla poprvé na tuto kliniku na Acryos vůbec jsem nevěděla co čekat … První dojem na klinice jsem měla “WoW” krásný místo … Poté mě čekala úžasná Adélka Voráčková, hrozně milá dáma… a nakonec ACRYOS. Mám doporučeno 5 terapií.. Jsem teď po 3 a vážně se nestačím divit. Sice sportuji, ale ze zdravotních důvodů jsem musela být teď 14 dní úplně v klidu a odpočívat a i přesto mám dole už asi 8 kg .. Voda, kterou jsem po operaci zadržovala, je pryč ..a vidět je to hodně i na porovnání fotek, které jsou k vidění na stránkách ABClinic s mým souhlasem. Takže za mě určitě moc moc doporučuji. Johana R.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní přístrojová ošetření
 • K Adel som zacala chodit pred 15 mesiacmi. Povodne som prišla na kliniku kvôli brusku na Acryos od Reneve. Pred pár rokmi som schudla skoro 30kg a mám na bruchu extra kožu, radikálne chirurgické riešenie nechcem, tak sme skúsili intenzívne Acryos na brucho, 5 týždňov / 1x do týždňa. Áno, bolo to časovo náročné, ale keď vidíte výsledky tak neváháte si ten čas nájsť. Popri bruchu som sa začala zaujímať o ošetrenia tvare. Nemám žiadne extra problémy, ale asi ako každá žena 45+ vrásky, hydratacia a gravitácia na spodnej časti a krku . Zacala som pravidelne ošetrenia 1x v 4-6 týždňových intervaloch. Vždy som si dala brucho a tvar. Kožu na bruchu sa nám podarilo vyhladiť (popritom ale intenzívne cvičím) a tvar je krasne vyhladena a hydratovana. Na tvar chodím stále pravidelne, bruško opäť pridám pred letom . Adel mi vždy vyberie tu najvhodnejšiu procedúru podľa stavu pokožky. Úplne jej v tomto dôverujem, len si objednam termín a ona vyberie. S Adel sa aj radim ohľadom výberu kozmetiky, vymieňame si skúsenosti a poznatky. Ma veľký prehľad o kvalitnej kozmetike na trhu a vždy ma prekvapí niečím novým. Na klinike maju aj Reneve pletovu a telovu kozmetiku a co som na jej radu skúsila, bolo super. Adel a Reneve doporučujem všetkým známym! Treba skúsiť! Mirka N.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní zákroky Reneve Monaco
 • Touto cestu bych chtěla velice poděkovat specialistce DiS. Adel Voráčkové za skvělou práci při neinvazivním zákroku. Jsem maminka 4 dětí a moje kůže v oblasti břicha byla těmito těhotenstvími značně poznamenána. Výsledek několika procedur vyšel nad mé očekávání. Na jiné klinice mi bylo řečeno: „pouze operativně, jinak to nepůjde”, ale ono to šlo. Proměna mého bříška je neuvěřitelná. Procedura nejenže nebolí, ale je navíc v přítomnosti DiS. Adel Voráčkové velmi příjemným zážitkem. Je to neuvěřitelně milá, vřelá a empatická osoba. Mohu všem jen vřele doporučit. Samotné prostředí kliniky je velmi elegantní a vždy jsem se setkala pouze s pozitivním přístupem. Jana L.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní zákroky Reneve Monaco
 • Proceduru Oxyage jsem si moc užila. Není se rozhodne ničeho bát…Paní terapeutka vám v průběhu celého ošetření vysvětluje různé kroky, takže naprosto víte, co se s Vaším tělem děje, a Vám už nezbývá nic jiného než relaxovat 💕 Hned po celém ošetření jsem viděla rozdíly a rozhodně Oxyage doporučuji všem, kteří chtějí navždy skončit s bojem s celulitidou. Julie B.

  Přístrojová ošetření
  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní zákroky Reneve Monaco
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.