Acryos

Acryos

Neinvazivní (nechirurgické) zákroky

Exkluzivní technologie Acryos kombinuje různé terapeutické, synergické a doplňkové akce, aby se dosáhlo viditelného snížení tukové tkáně již v prvních fázích ošetření.

Systém pro inovativní a efektivní ošetření celulitidy a tukových polštářků se 4 specifickými programy pro hubnutí, odvodnění, zpevnění a tonizaci pokožky.

Mimořádná synergie zeštíhlujících energií.

Co přístrojové ošetření nabízí

Acryos je systém pro inovativní a efektivní ošetření celulitidy a tukových polštářků. Tato speciální technologie ACRYOS „SLIM THERMAL SHOCK“ byla vyvinuta na základě vědeckých poznatků o složení tukové tkáně. Kombinuje různé terapeutické mechanismy, aby se hned po prvních sezeních dosáhlo viditelné redukce tukové tkáně a celulitidy.

Systém využívá střídání fáze kryolipolýzy s fází hypertermie, která je spojená s elektroporačními a excitomotorickými proudy, laserovou terapií, infračervenými paprsky a foto-biostimulací. Kryolipolýza spouští programování tukových buněk, zatímco fáze hypertermie způsobuje zrychlení buněčného metabolismu, což podporuje redukci lokalizovaného tuku. Vysokofrekvenční pulsní elektroporační proudy umožňují aktivním látkám proniknout hluboko do mezibuněčného prostoru. Stimulují svalová vlákna, zesilují krevní oběh, napínají tkáně a uvolňují tukové buňky.

Nízká úroveň laserové terapie způsobuje uvolnění nitrobuněčných triglyceridů, které jsou dále metabolizovány. Infračervené paprsky podporují buněčnou látkovou výměnu, což brání zadržování vody. ACRYOS je vybaven čtyřmi původními kruhovými podložkami, které synergicky vysílají různé druhy terapeutické energie: tepelně-elektricko-fotonická. Ošetření je neinvazivní, zcela bezbolestné, bez vedlejších účinků a s maximálními výsledky.

Umožňuje ošetření velkých částí těla, současně na dvou různých zónách. Lze použít také ruční nástavec určený pro specifické ošetření obličeje.

Co zákrokem získáte

 • Obličejové ošetření ideální pro odstranění dvojité brady, tonizaci a remodelaci obličeje
 • Možnost zasáhnout všechny části těla bez tvorby modřin
 • Komfortní ošetření
 • Střídání studených a horkých proudů pro dynamické působení
 • Redukce tukové hmoty
 • Viditelné výsledky již po 2 měsících
 • Efektivní proti celulitidě
 • Modelace po klasické liposukci

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Ergonomické násadce umožňují efektivní ošetření všech oblastí těla s maximálními výsledky a cíleným ošetřením. Stimulace krevního oběhu působí proti zadržování vody.

Každému ošetření předchází osobní konzultace se specialistou, která zhodnotí konkrétní potřeby a navrhne správnou kombinaci ošetření.

Mohlo by Vás také zajímat
Slova našich klientů
 • Když jsem šla poprvé na tuto kliniku na Acryos vůbec jsem nevěděla co čekat … První dojem na klinice jsem měla “WoW” krásný místo … Poté mě čekala úžasná Adélka Voráčková, hrozně milá dáma… a nakonec ACRYOS. Mám doporučeno 5 terapií.. Jsem teď po 3 a vážně se nestačím divit. Sice sportuji, ale ze zdravotních důvodů jsem musela být teď 14 dní úplně v klidu a odpočívat a i přesto mám dole už asi 8 kg .. Voda, kterou jsem po operaci zadržovala, je pryč ..a vidět je to hodně i na porovnání fotek, které jsou k vidění na stránkách ABClinic s mým souhlasem. Takže za mě určitě moc moc doporučuji. Johana R.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní přístrojová ošetření
 • K Adel som zacala chodit pred 15 mesiacmi. Povodne som prišla na kliniku kvôli brusku na Acryos od Reneve. Pred pár rokmi som schudla skoro 30kg a mám na bruchu extra kožu, radikálne chirurgické riešenie nechcem, tak sme skúsili intenzívne Acryos na brucho, 5 týždňov / 1x do týždňa. Áno, bolo to časovo náročné, ale keď vidíte výsledky tak neváháte si ten čas nájsť. Popri bruchu som sa začala zaujímať o ošetrenia tvare. Nemám žiadne extra problémy, ale asi ako každá žena 45+ vrásky, hydratacia a gravitácia na spodnej časti a krku . Zacala som pravidelne ošetrenia 1x v 4-6 týždňových intervaloch. Vždy som si dala brucho a tvar. Kožu na bruchu sa nám podarilo vyhladiť (popritom ale intenzívne cvičím) a tvar je krasne vyhladena a hydratovana. Na tvar chodím stále pravidelne, bruško opäť pridám pred letom . Adel mi vždy vyberie tu najvhodnejšiu procedúru podľa stavu pokožky. Úplne jej v tomto dôverujem, len si objednam termín a ona vyberie. S Adel sa aj radim ohľadom výberu kozmetiky, vymieňame si skúsenosti a poznatky. Ma veľký prehľad o kvalitnej kozmetike na trhu a vždy ma prekvapí niečím novým. Na klinike maju aj Reneve pletovu a telovu kozmetiku a co som na jej radu skúsila, bolo super. Adel a Reneve doporučujem všetkým známym! Treba skúsiť! Mirka N.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní zákroky Reneve Monaco
 • Touto cestu bych chtěla velice poděkovat specialistce DiS. Adel Voráčkové za skvělou práci při neinvazivním zákroku. Jsem maminka 4 dětí a moje kůže v oblasti břicha byla těmito těhotenstvími značně poznamenána. Výsledek několika procedur vyšel nad mé očekávání. Na jiné klinice mi bylo řečeno: „pouze operativně, jinak to nepůjde”, ale ono to šlo. Proměna mého bříška je neuvěřitelná. Procedura nejenže nebolí, ale je navíc v přítomnosti DiS. Adel Voráčkové velmi příjemným zážitkem. Je to neuvěřitelně milá, vřelá a empatická osoba. Mohu všem jen vřele doporučit. Samotné prostředí kliniky je velmi elegantní a vždy jsem se setkala pouze s pozitivním přístupem. Jana L.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní zákroky Reneve Monaco
 • Proceduru Oxyage jsem si moc užila. Není se rozhodne ničeho bát…Paní terapeutka vám v průběhu celého ošetření vysvětluje různé kroky, takže naprosto víte, co se s Vaším tělem děje, a Vám už nezbývá nic jiného než relaxovat 💕 Hned po celém ošetření jsem viděla rozdíly a rozhodně Oxyage doporučuji všem, kteří chtějí navždy skončit s bojem s celulitidou. Julie B.

  Přístrojová ošetření
  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní zákroky Reneve Monaco
 • Všichni jsou v klinice velmi příjemní a také profesionálové. Julia P.

  ABClinic Art & Beauty
  ABClinic Art & Beauty Klinika
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.