Acryos

Acryos

Neinvazivní (nechirurgické) zákroky

Exkluzivní technologie Acryos kombinuje různé terapeutické, synergické a doplňkové akce, aby se dosáhlo viditelného snížení tukové tkáně již v prvních fázích ošetření.

Systém pro inovativní a efektivní ošetření celulitidy a tukových polštářků se 4 specifickými programy pro hubnutí, odvodnění, zpevnění a tonizaci pokožky.

Mimořádná synergie zeštíhlujících energií.

Co přístrojové ošetření nabízí

Acryos je systém pro inovativní a efektivní ošetření celulitidy a tukových polštářků. Tato speciální technologie ACRYOS „SLIM THERMAL SHOCK“ byla vyvinuta na základě vědeckých poznatků o složení tukové tkáně. Kombinuje různé terapeutické mechanismy, aby se hned po prvních sezeních dosáhlo viditelné redukce tukové tkáně a celulitidy.

Systém využívá střídání fáze kryolipolýzy s fází hypertermie, která je spojená s elektroporačními a excitomotorickými proudy, laserovou terapií, infračervenými paprsky a foto-biostimulací. Kryolipolýza spouští programování tukových buněk, zatímco fáze hypertermie způsobuje zrychlení buněčného metabolismu, což podporuje redukci lokalizovaného tuku. Vysokofrekvenční pulsní elektroporační proudy umožňují aktivním látkám proniknout hluboko do mezibuněčného prostoru. Stimulují svalová vlákna, zesilují krevní oběh, napínají tkáně a uvolňují tukové buňky.

Nízká úroveň laserové terapie způsobuje uvolnění nitrobuněčných triglyceridů, které jsou dále metabolizovány. Infračervené paprsky podporují buněčnou látkovou výměnu, což brání zadržování vody. ACRYOS je vybaven čtyřmi původními kruhovými podložkami, které synergicky vysílají různé druhy terapeutické energie: tepelně-elektricko-fotonická. Ošetření je neinvazivní, zcela bezbolestné, bez vedlejších účinků a s maximálními výsledky.

Umožňuje ošetření velkých částí těla, současně na dvou různých zónách. Lze použít také ruční nástavec určený pro specifické ošetření obličeje.

Co zákrokem získáte

  • Obličejové ošetření ideální pro odstranění dvojité brady, tonizaci a remodelaci obličeje
  • Možnost zasáhnout všechny části těla bez tvorby modřin
  • Komfortní ošetření
  • Střídání studených a horkých proudů pro dynamické působení
  • Redukce tukové hmoty
  • Viditelné výsledky již po 2 měsících
  • Efektivní proti celulitidě
  • Modelace po klasické liposukci

Video

Před / Po

Před ošetřením

—–

Průběh ošetření

—–

Po ošetření

—–

Důležité informace

Ergonomické násadce umožňují efektivní ošetření všech oblastí těla s maximálními výsledky a cíleným ošetřením. Stimulace krevního oběhu působí proti zadržování vody.

Každému ošetření předchází osobní konzultace se specialistou, která zhodnotí konkrétní potřeby a navrhne správnou kombinaci ošetření.

Mohlo by Vás také zajímat
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám