Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
Search in posts
Search in pages
objednat na konzultaci+420 703 142 070
Poradna

Odpovídají naši odborníci

Máte dotazy týkající se jednotlivých zákroků, postupů, produktů nebo čehokoliv jiného? Není nic jednoduššího, než přijít na konzultaci nebo nám napsat!

ZÍSKEJTE ODPOVĚĎ DO 24 HODIN!

Pokud zde nenajdete odpovědi na své otázky, které již položil někdo před vámi, napište nám přes formulář níže. Stačí si vybrat oblast, které se váš dotaz týká. Naši odborníci vám rádi odpoví co nejdříve to půjde.

Pro Váš dotaz využijte prosím tento formulář:

* označuje povinné položky

Plastická chirurgie

?
Dobrý den, zajímalo by mne, kolik by stála smartlipo břicha? Děkuji za odpověď.
J.K
MUDr. Patrik Paulis
objednat konzultaci
Dobrý den, v estetické chirurgii, stejně jako v jakékoliv jiné lékařské odbornosti, je nejdůležitější správná indikace. Až na jejím základě můžeme určit cenu v případě, že je pro Vás tento zákrok vhodný. Pokud by to pro Vás nebyl problém, doporučil bych nejprve domluvit si nezávaznou osobní konzultaci se mnou a mými kolegy, abychom se podívali na to, jak nejlépe vyřešit daný problém s co nejlepším výsledkem. Máme totiž mnoho možností, jak se nežádoucího tuku zbavit, nejen metodu smartlipo.

Dermatologie

?
Dobrý den, četla jsem o možnosti nechat si sestavit krém na míru. Co to obnáší?
Marie Vyhnánková
Dr. Alberto Leguina-Ruzzi, M.D., Ph.D.
objednat konzultaci
Dobrý den, naše klinika je exkluzivním zástupcem pro Českou a Slovenskou republiku firmy Universkin, která na základě genetických testů pleti dokáže sestavit unikátní kombinaci účinných látek pleťového krému pro každého klienta na míru stavu jeho pokožky. Pokud byste měla o tuto analýzu zájem, je možné se k nám objednat na nezávaznou konzultaci.

Transplantace vlasů a obočí

?
Dobrý den, zajímalo by mne, zda je transplantace vlasů trvalá? Na internetu jsem se dočetla, že dost často dojde k opětovnému vypadávání transplantovaných vlasů. Jak to tedy je? Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Věra K.
MUDr. Andrea Mačejová
objednat konzultaci
Dobrý den, máte pravdu, u ostatních metod je to v průměru pouze 50 % vlasových štěpů, které se ujmou a „přežijou". U nás ale pracujeme zcela jiným způsobem. Efektivita metody transplantace vlasů DHI je 90% a patří mezi nejvyšší z dostupných metod na celém světě.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

* označuje povinné položky

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right