Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Odstranění tetování

Nežádoucího tetování vás dokážeme zbavit rychle a velmi efektivně.

Udělat si tetování patřilo v minulosti prakticky k definitivním rozhodnutím. Naopak zbavit se ho považovali lidé dlouho za nemožné. Revoluci v odstranění tetování přinesly až laserové metody. Na naší klinice provádíme odstranění tetování pomocí unikátního laserového přístroje Tri-Beam od společnosti Jeisys.

RYCHLÉ INFO:

Odstranění tetování provádíme jedním z nejrychlejších laserů v ČR.
Ošetření je přesné, bezbolestné a šetrné k okolním tkáním.
Odstraňujeme širokou škálu tetovacích inkoustů.

Proč odstranit tetování přístrojem Tri-Beam?

Jedná se o nejmodernější laserový přístroj na odstraňování tetování, který pracuje velice rychle, přesně a efektivně. Dokáže odstranit větší škálu tetovacích inkoustů než ostatní laserové přístroje.
Umí přesně zacílit na vrstvy kůže zasažené tetovacím inkoustem, aniž by docházelo k poškození okolí. Počet ošetření nutný k odstranění tetování je výrazně nižší. Díky své efektivitě a přesnosti je také metoda minimálně bolestivá.

Před odstraněním tetování

Vlastnímu ošetření předchází konzultace s lékařem, který zhodnotí rozsah tetování a odhadne nutný počet sezení. Vlastní zákrok je nenáročný a nevyžaduje zvláštní přípravu. Kůže v oblasti tetování by měla být zdravá, bez projevů kožních infekcí nebo ekzému.

Průběh odstranění tetování

Vlastní odstranění tetování je velmi rychlé a prakticky bezbolestné. Před započetím ošetření si klient nasadí speciální brýle, které chrání zrak před laserovými paprsky. Následně lékař působí na tetovanou oblast pomocí laserové hlavice. Sezení trvá v řádu minut.

Po odstranění tetování

Oblast, ze které bylo odstraněno tetování, může být bezprostředně po ošetření zarudlá a citlivá. Kůže se podle doporučení lékaře natírá krémem. Vždy je třeba po řadu měsíců ošetřenou oblast chránit před slunečním zářením krémem s vysokým ochranným faktorem.

Cena odstranění tetování

Cena odstranění tetování laserem Tri-Beam se odvíjí podle rozsahu a hloubky tetování. Při konzultaci s lékařem je klient informovaný o předpokládaném počtu ošetření a ceně dle rozsahu.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

* označuje povinné položky

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right