Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Výživové poradenství

Výživové poradenství se zaměřuje na trvalé vyřešení problému s hmotností, podporu celkového zdraví, energie a vitality a udržení dobré kondice do vysokého věku. Na naší klinice se soustředíme na uplatňování několika odborných přístupů. Mimo jiné pracujeme v konceptu Metabolic Balance, který využívá přirozené procesy v těle k tomu, aby se látková výměna dostala do rovnováhy, a vy jste trvale dosáhli optimální hmotnosti. Soustředíme se také na nastavení optimálního stravování při konkrétním zdravotním problému.

Na základě laboratorních výsledků a informací o vašem zdravotním stavu sestavíme jídelníček tak, aby složení potravin naprosto přesně odpovídalo vašim přirozeným potřebám. Jen tím je možné dosáhnout metabolické a hormonální rovnováhy. Váš nový jídelníček tak povede nejen k redukci hmotnosti, ale i k pocitu psychického uspokojení, které člověku jídlo přináší.

Předností výživového poradenství na naší klinice je individuální nastavení programu v souladu s vašimi potřebami, jídelníček navrhujeme z běžně dostupných potravin a surovin a úpravy námi doporučených pokrmů jsou velmi jednoduché, takže vás nezatíží časově ani finančně.

Výživové poradenství na naší klinice zajišťují vysoce erudovaní odborníci s bohatými zkušenostmi a především dlouhodobými výsledky své praxe. Nabízejí nejen odborné vedení, ale také psychickou podporu a možnost otevřené konzultace jakéhokoliv problému po celou dobu péče.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

* označuje povinné položky

JAK SE K NÁM DOSTANETE

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right