Transplantace vlasů DHI

Estetické zákroky pro ženy a muže

Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
ABClinic Art & Beauty

Transplantace vlasů DHI

Období postupné nebo náhlé ztráty vlasů může pro člověka znamenat velmi stresující situaci, která má vliv nejen na jeho sebevědomí. Díky DHI GLOBAL, která již 50 let udává trend v transplantaci vlasů, se tento stav dá trvale změnit. Je však nanejvýš důležité, aby zvolený způsob řešení ztráty vlasů byl ten správný. Úspěšná obnova vlasů je totiž velmi složitá procedura, která podléhá nejvyšším nárokům na bezpečnost, záruku kvality a nejlepší možnou technologii.

Od roku 1970 je DHI MG světový leader v diagnostice, prevenci a léčbě ztráty vlasů / alopecie / plešatění. V roce 1970, kdy Konstantinos Giotis založil společnost DHI, se kliniky se specializací na diagnostiku a léčení alopecie daly spočítat na prstech jedné ruky. Dnes již DHI pomohlo 250 000 mužům a ženám vyřešit jejich ztrátu vlasů a působí v 75 centrech po celém světě. V roce 2020 vstupuje i na český a slovenský trh pod hlavičkou výhradního partnera ABClinic Art & Beauty.

Více o DHI MEDICAL GROUP na www.dhiglobal.com.

Jsme exkluzivním partnerem pro ČESKO a SLOVENSKO

ABClinic Art & Beauty je exkluzivním partnerem společnosti DHI Global Medical Group nabízející transplantaci vlasů metodou DHI pro Českou a Slovenskou republiku.

V nabídkách zahraničních, ale i českých konkurenčních klinik jsou uváděny mylné informace, kde prezentují DHI metodu, na niž nemají licenci.

Všechny partnerské kliniky s výhradním právem metodu DHI používat naleznete na www.dhiglobal.com/about/clinics.

Pro ženy a muže

Diagnostika vypadávání vlasů

Prvním krokem k efektivní terapii ztráty vlasů je zevrubná diagnostika, která nám slouží jako pevný základ úspěšné a trvalé léčby ztráty vlasů

Přímá implantace vlasů DHI

Nejmodernější technika přímé transplantace vlasů na světě, kterou nabízí pouze DHI Global Medical Group

Terapie a prevence ztráty vlasů

Ve spolupráci s předními světovými vědci jsme vyvinuli nejobsáhlejší řadu léčebných postupů

Zákroky, které rovněž nabízíme

  • Doplnění vousů
  • Vlasová kosmetika DHI
Slova našich klientů
  • Ve středu 29. 9. jsem zde byla na transplantaci obočí metodou DHI Global Medical Group. Bylo to naprosto bezbolestné, skvěle umrtvené a vše proběhlo za krátký čas. Na hlavě mi byl oholený jen malý proužek vlasů, takže to při ležení v posteli první noc vůbec nebolelo a ztráta vlasů je minimální. Transplantované vlasy jsou přesně v místech, na kterých jsem se s paní doktorkou domluvila a tvar obočí je perfektní! Vše uz je po 3 dnech komplet zahojené a nové obočí už i maličko roste. Žádný otok, ani modřiny nebyly, takže bylo možné hned druhý den běžně fungovat. I vlasy bylo možné si umýt hned další ráno. Jsem moc spokojená a rozhodně doporučuji všem, které chtějí trvale vyřešit nerostoucí obočí a nemuset pořád domalovávat či chodit na microblading.

    Transplantece vlasů DHI
    Transplantece vlasů DHI Klientka ABClinic Art & Beauty
ABClinic zákroky A→Z
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.