Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Zvětšení prsou vlastním tukem

Aplikace tukové tkáně do prsou je bezpečnou a šetrnou metodou jak zvětšit poprsí až o jednu velikost. Ošetření je zcela bez jizev a lze je kdykoliv zopakovat.
Zvětšení prsou pomocí vlastního tuku je velmi šetrná metoda, při které lze prsa zvětšit až o jednu velikost. Nejčastěji se využívá k doplnění horní části poprsí a vytvoření plnějšího dekoltu. Při zákroku se odsaje z těla určité množství tukové tkáně, ta se vyčistí ve speciálním přístroji a aplikuje do prsou. Metoda nenahrazuje zvětšení prsou pomocí implantátů. Zvětšení prsů tímto způsobem totiž umožňuje přenos pouze limitovaného množství tuku, neboť k tomu, aby se tuk vhojil, je nutná dobře prokrvená okolní tkáň. Pokud se přenese tuku více, aplikovaný tuk se nemůže vhojit, odumírá a vstřebává se.

RYCHLÉ INFO

Minimálně invazivní ošetření s dlouhotrvajícím efektem.
Využívá vlastní tukovou tkáň, proto nehrozí nežádoucí reakce.
Spojuje dva zákroky v jednom – liposukci a zvětšení poprsí.

Pro koho je ošetření vhodné?

Metodu doporučujeme ženám, které nežádají radikální zvětšení poprsí, ale postačuje jim zvětšení maximálně o jeden košíček podprsenky, případně chtějí především plnější dekolt. Současně je nutné, aby žena měla dostatečné zásoby tuku v odběrové oblasti, tedy v oblasti břicha, stehen nebo hýždí. V případě, že je štíhlá, je možné, aby cíleně přibrala a potom zákrok podstoupila.

Před ošetřením

Před zákrokem je nutné, aby měla žena jasnou představu o budoucím výsledku operace a věděla, že touto metodou nelze dosáhnout stejného efektu jako vložením prsních implantátů. To by si měla ujasnit při konzultaci s lékařem. Ten zhodnotí také možnost odebrání dostatečného množství tukové tkáně. Vyptá se ženy na celkový zdravotní stav, užívané léky, hormonální antikoncepci a potravinové doplňky. Je také třeba provést vyšetření u mamologa.

Průběh operace

Ošetření je velmi šetrné, provádí se buď v místním znecitlivění nebo analgosedaci. První fáze spočívá ve velmi jemné liposukci, při které se odsaje cca 600ml tuku. Ten se ihned čistí ve speciálním přístroji a upravuje se tak, aby mohl být použitý k přenosu. Tento proces trvá 15 – 20 minut. Následně lékař tenkou kanylou aplikuje tuk do prsou. Vše se děje během jednoho zákroku. Díky jemným vpichům nevznikají žádné jizvy.

Po ošetření

Ošetření je velmi šetrné, občas může vzniknout drobná modřinka nebo otok, ale ty se rychle vstřebávají. V prvních dnech by se neměla používat podprsenka a prsa by se měla chránit před chladem. Místa liposukce se rychle hojí, podle doporučení lékaře je vhodné fixovat je elastickým prádlem. Návrat do běžného života je možný prakticky ihned, v prvních dnech doporučujeme vyvarovat se fyzické námahy a zatěžování prsních svalů.

Přetrvání výsledku ošetření

Protože přenesená tuková tkáň má tendenci se po prvním ošetření částečně vstřebávat, obvykle je třeba zákrok dvakrát opakovat. Potom je zvětšení prsou trvalé. V oblasti, odkud byl tuk odsátý, se tukové buňky znovu nevytvoří a žena tak dosahuje dvojího efektu – zformování postavy liposukcí a zvětšení poprsí. Metodu lze zopakovat nejdříve za 3 měsíce po první aplikaci.

Cena zvětšení prsou vlastním tukem

Konečná cena zvětšení prsou vlastním tukem bude stanovena po osobní konzultaci s lékařem naší kliniky. Částky uvedené v našem ceníku jsou proto pouze orientační.

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right