Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Rejuvenace genitálu

Klademe důraz na zachování plné citlivosti intimní oblasti.
Rejuvenace genitálu přináší zvýšení sebevědomí ženám po porodu, menopauze nebo hysterektomii, slouží ke zmírnění potíží s inkontinencí a zlepšení sexuálního života. Rejuvenace genitálu zahrnuje několik metod – zejména ošetření laserem, radiofrekvencí, dále k osvědčeným metodám patří chirurgické výkony, jako je vaginoplastika, perineoplastika nebo lipofilling velkých stydkých pysků a Venušina pahorku.

RYCHLÉ INFO:

Navrhneme komplexní řešení rejuvenace genitálu
Pomáhá řešit problém inkontinence
Výrazně zlepšuje sexuální prožitek ženy i partnera

Pro koho je reujvenace genitálu určena?

Ošetření je vhodné pro ženy, u kterých postupem času došlo k povolení tkání buď u vaginy, nebo i zevního genitálu. Ženy nebývají spokojené nejen se vzhledem či pigmentacemi zevní části genitálu, ale často je trápí i porušená funkce. K tomu mohlo dojít vlivem porodu, menopauzy či jiných událostí. Ošetření může výrazně napomoci ženám s inkontinencí, nebo těm, jejichž malé stydké pysky přesahují ty velké.

Konzultace s lékařem

Při konzultaci se lékař ženy zeptá na její problémy i představy o výsledku operace. Provede gynekologické vyšetření a navrhne léčebný postup. Může se jednat o neinvazivní ošetření, v takovém případě nebude potřeba absolvovat předoperační interní vyšetření. I v tomto případě ale žena lékaře informuje o onemocněních, kterými trpí, užívaných lécích, včetně hormonální antikoncepce a potravinových doplňcích. Pokud se lékař se ženou dohodne na chirurgickém řešení v celkové anestezii, bude interní předoperační vyšetření nutné. To zahrnuje odběry krve, vyšetření moče a EKG. Rejuvenaci genitálu nelze provádět v době těhotenství a bezprostředně po porodu, je vždy třeba, aby tkáně genitálu byly definitivně zhojené.

Rejuvenace pomocí laseru

Laser svým působení prohřívá tkáně a podněcuje tvorbu kolagenu. Díky tomu dochází k růstu nových kolagenových vláken, tkáně se zpevňují a napínají. K rejuvenaci genitálu pomocí laseru používáme přístroj společnosti Jeisys, EdgeOne, jehož předností je precizní ošetření ve velmi krátkém čase. Díky tomu je zákrok rychlý, efektivní a nepoškozuje okolí. K ošetření se používá speciální gynekologický nástavec. Rejuvenace přístroje EdgeOne je nebolestivá, žena může pociťovat působení laseru jako teplo. Ihned po ošetření je možné vrátit se do běžného života. Pro dokonalý výsledek může lékař doporučit ošetření několikrát zopakovat. Protože tvorba kolagenových vláken nabíhá postupně, bude se výsledek ošetření postupně zlepšovat.

Rejuvenace pomocí radiofrekvence

Využití radiofrekvence k omlazení genitálu je unikátní metoda, při které působením radiofrekvenční energie dochází k podnícení tvorby kolagenu a elastinu. K ošetření používáme absolutní novinku – přístroj Revigen, díky kterému můžeme provádět kompletní omlazení jak zevního genitálu, tak i vaginy. Ošetření je zcela nebolestivé, žena je může vnímat jako zahřívání nebo mírné pálení. Zákrok zabere několik minut a ihned po něm je možné vrátit se do běžného života. Díky obnovujícím se vláknům a zlepšení buněčného metabolismu se ošetřené tkáně začnou napínat a dochází k jejich zpevnění, mohou také zesvětlit případné nežádoucí pigmentace. Lze tak zpevnit stydké pysky, Venušin hrbolek, ústí pochvy i samotnou vaginu. Pro dokonalý výsledek může lékař navrhnout opakování zákroku.

Chirurgické zákroky genitálu (vaginoplastika, perineoplastika, labioplastika)

V některých případech může lékař ženě doporučit chirurgické ošetření zevního genitálu nebo vaginy. Jedná se zejména o vaginoplastiku, kdy se vytne uvolněná část vaginy a její strany se opět sešijí k sobě. Může se provádět přední nebo zadní vaginoplastika a ošetření je možné spojit i s úpravou hráze, perineoplastikou. Chirurgicky lze také řešit potíže se stydkými pysky. Pod názvem labioplastika se skrývá hned několik možných úprav v závislosti na typu problému. Operaci vyhledávají ženy, u kterých malé stydké pysky přesahují velké, a činí estetické nebo i funkční potíže. Doporučujeme ji také ženám, u kterých došlo k atrofii stydkých pysků nebo nadměrnému povolení kůže. Oba typy zákroků se obvykle provádějí v celkové anestezii, hospitalizace trvá den, po operaci je nutná zvýšená intimní hygiena. Hojení trvá přibližně dva týdny, do té doby je třeba vyhnout se náročným fyzickým aktivitám.

Lipofilling stydkých pysků a Venušina pahorku

Lipofilling je osvědčenou metodou používanou k doplnění objemu tkání. V estetické gynekologii se používá zejména k vyplnění objemu atrofovaných stydkých pysků nebo ke zpevnění Venušina hrbolku, na kterém došlo k uvolnění kůže. Provádí se pomocí vlastního tuku a nehrozí tudíž odmítavá reakce těla. Lékař odebere vlastní tuk z břicha, případně jiné části těla, pak ho speciálně upraví a aplikuje do požadovaných míst. Zákrok není náročný a po ošetření je možné za několik dnů se vrátit do běžného života. Řada žen se naprosto zbytečně trápí diskomfortem, který způsobují změny genitálu v různých obdobích života. Na naší klinice nabízíme diskrétní a velmi účinná řešení.

cena

Konečná cena vaší operace bude stanovena po osobní konzultaci lékařem naší kliniky. Cena bude zohledňovat vaše individuální potřeby dané anatomickým nálezem, doporučenou optimální techniku, kterou zvolí váš operatér a náročnost operace. Částka uvedená v našem ceníku je proto pouze orientační.

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right