Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Plastická operace stydkých pysků (labioplastika)

Přestože nejsou na první pohled patrné, dokážou nesymetrické či příliš velké stydké pysky nabourat sebevědomí i narušit milostný život.
Labioplastika je esteticko-chirurgický zákrok, při kterém zmenšujeme nebo upravujeme asymetrii malých, případně velkých stydkých pysků. S přibývajícím věkem pak může u velkých stydkých pysků docházet k úbytku tukové tkáně a tím ke ztrátě plnosti, což řada žen považuje za velký estetický problém, který jim dokáže bránit v milostném životě. Nehledě na fakt, že tím samotný orgán ztrácí svou funkci.

RYCHLÉ INFO

Labioplastika vám přinese sebevědomí v intimním životě.

Co je labioplastika

Pomocí labioplastiky je plastický chirurg schopen redukovat malé, případně vyplnit velké stydké pysky. Pokud je zapotřebí provést současně plastiku vaginální stěny, pak se operace provádí ve spolupráci s gynekologem.

Labioplastika je poměrně jednoduchá operace, která trvá přibližně 30 minut, a lze ji provést ambulantně, tedy bez nutnosti celkové anestezie. Zpravidla probíhá bez jakýchkoliv komplikací a má okamžitý efekt.

Pro koho je operace vhodná?

Labioplastika dokáže ženám přispět k jejich celkové psychické pohodě a navrátit jejich funkčnost..

Před operací

Jako před každou estetickou operací je nutná osobní konzultace,  při které lékař zhodnotí problém a navrhne řešení. Může také doporučit některou  z neinvazivních technik. Bližší informace o těchto procedurách naleznete na našich stránkách v sekci KRÁSA.

V rámci předoperačního vyšetření, které můžete podstoupit na naší klinice nebo u vašeho obvodního lékaře, vám bude provedeno EKG a odběry krve. Následně je nutná konzultace u gynekologa, během které se stanoví potřebný rozsah operace. Alespoň týden před zákrokem vysaďte léky  obsahující kyselinu acetylosalicylovou, jako je Acylpyrin, Aspro, Aspyrin nebo Mironal, které zvyšují krvácivost.

Před operací je možné užívat doplňky jako je SERAPEPTÁZa a GLISODIN, které jsou k dostání na naší klinice, případně je můžete objednat v našem e-shopu.

Po operaci

Protože se při labioplastice používá vstřebatelný šicí materiál, nemusíte po zákroku podstupovat odstraňování stehů. Po opuštění kliniky nejste nijak výrazně limitována, obecně doporučujeme pouze dvoutýdenní omezení sportovních aktivit a minimálně na 3 až 4 týdny zanechat sexuálního života. Po dobu 14 dnů až tří týdnů je nutné dodržovat zvýšenou hygienu.

Labioplastika ceník

Cena labioplastiky bude dohodnuta s lékařem při osobní konzultaci. Částka uvedená v našem ceníku je proto pouze orientační.

MOŽNÉ KOMPLIKACE

Komplikace po labioplastice nejsou časté, hrozí například infekce v ráně nebo krvácení. Vše jsme připraveni rychle a efektivně řešit.

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right