Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Odstranění vrásek botulotoxinem

Vypnutá pleť bez vrásek během pár minut a bez bolesti? Díky aplikaci botulotoxinu běžná praxe.
Vrásky na čele, hluboké rýhy mezi obočím i typické vějířky kolem očí… Plynoucí čas na našich tvářích zanechává viditelné stopy, které ne každý přijímá s nadšením. Aplikací botulotoxinu, což je bezpečná a vysoce účinná látka, můžeme dosáhnout opět mladistvého vzhledu. A to bez nutnosti použít skalpel.

RYCHLÉ INFO

Okamžité a bezbolestné odstranění vrásek .
Efektivní prevence stárnutí .
Působí 3 až 6 měsíců .

Co je Botulotoxin

Botulotoxin se v lékařství využívá již mnoho let. Jeho primární účel byl zprvu terapeutický a teprve později se začal používat také k estetickým účelům. Jedná se o toxickou látku, pokud ji ale aplikuje lékař v medicínském prostředí, není nebezpečná a přináší výborné výsledky. S jeho pomocí můžeme vyhladit vrásky nebo odstranit nadměrné pocení.

Pro koho je ošetření vhodné

Tato metoda je ideální pro odstranění mimických vrásek na čele, hlubokých vrásek mezi obočím a vějířkovitých vrásek kolem očních koutků. Běžná je také aplikace botulotoxinu do oblasti krku, dekoltu nebo podpaží, kde je  cílem zabraňovat nadměrnému pocení. Injekční aplikace botulotoxinu vyžaduje speciální dovednosti a znalosti, proto by měl zákrok vykonávat pouze lékař.

Před ošetřením

Aplikace botulotoxinu se provádí ambulantně, je téměř nebolestivá a časově nenáročná. Pokožku budete mít jen lehce začervenalou, ale i tyto obtíže velmi rychle vymizí. Pro dosažení optimálního výsledku a  jeho dlouhodobého efektu je možné absolvovat další ošetření a procedury, bližší informace naleznete na našich stránkách v sekci KRÁSA.

Protože zkvalitnění stavu kůže je vhodné po poradě s naším výživovým specialistou zařadit do jídelníčku některé potravinové doplňky, které jsou k dostání na naší klinice, případně je můžete objednat v našem e-shopu.

Průběh  ošetření

Princip injekční aplikace botulotoxinu je velice jednoduchý. Velmi tenkou jehličkou a pomocí drobných vpichů vám vpravíme botulotoxin do vybrané oblasti, kde dojde ke svalovému uvolnění, vyhlazení vrásek a následnému vypnutí pleti. Botulotoxin zabrání převodu nervových vzruchů na sval a dalšímu smršťování kůže, čímž se zamezí prohlubování vrásek a také jejich další tvorbě. Botulotoxin působí 3 – 6 měsíců, lze jej aplikovat opakovaně dle potřeby. S každým opakováním se účinnost prodlužuje.

Po ošetření

Aby došlo k rovnoměrnému rozprostření botulotoxinu v pokožce, je potřeba během 4 hodin po zákroku každých 10 minut procvičovat mimické svaly – krčit čelo, mhouřit oči apod. Zákrok vás nijak nelimituje, po aplikaci se můžete ihned vrátit do práce nebo řídit. Obecně doporučujeme týden vynechat fyzickou zátěž. Výsledky nastupují pozvolna během 2 až 7 dnů.

Botulotoxin je velmi bezpečná látka. S minimem bolesti a rychlou rekonvalescencí přináší velmi dobrý výsledek na relativně dlouhou dobu.

cena

Konečná cena aplikace botulotoxinu bude stanovena po osobní konzultaci lékařem naší kliniky. Cena bude zohledňovat rozsah a náročnost ošetření. Částka uvedená v našem ceníku je proto pouze orientační.

MOŽNÉ KOMPLIKACE

Přestože aplikace botulotoxinu je velmi bezpečná a ověřená metoda, mohou se ve vzácných případech objevit drobné komplikace. Jedná se například o změny citlivosti kůže či přesunutí botulotoxinu do nežádoucí oblasti. Tomu lze velmi účinně předejít dodržení doporučení lékaře. V případě jakýchkoliv potíží se obraťte na svého lékaře a on případné problémy efektivně vyřeší.

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right