Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Odstranění nadměrného pocení

Vyřešte dlouhodobě problém s nadměrným pocením! Rychle, šetrně, bezpečně a s efektem až 12 měsíců!
Nadměrné pocení, odborně hyperhidróza, postihuje nejčastěji oblast podpaždí, chodidel, dlaní nebo čela. Pokud se pro vás pocení stává společenským problémem, pak je injekční aplikace botulotoxinu určena právě vám. 

Botulotoxin se v lékařství využívá již desítky let. Jeho primární účel byl zprvu terapeutický a teprve později se začal používat také k estetickým účelům. Jedná se o toxickou látku, pokud ji ale aplikuje lékař v medicínském prostředí není nijak nebezpečná. S pomocí botulotoxinu můžeme také vyhladit vrásky.

RYCHLÉ INFO

Ideální pro oblast podpaždí, chodidel, dlaní nebo čela.
Výrazné omezení až zastavení pocení.
Efekt přetrvá 8 až 12 měsíců.

Co je odstranění nadměrného pocení botulotoxinem?

Principem zákroku je zabránit převodu vzruchů z určitého typu nervových vláken na potní žlázy. Toho dosahujeme injekční aplikací malých dávek botulotoxinu. Tímto postupem dojde k výraznému omezení, případně zastavení pocení, ke kterému dochází nejčastěji při sportu, onemocnění, stresu nebo v parných letních dnech.

Aplikace botulotoxinu za účelem odstranění pocení je bezpečný, několikaminutový zákrok, který po ošetření nevyžaduje žádná omezení. Díky jemné aplikaci a použití anestetické emulze je zajištěna minimální bolestivost. Efekt přetrvá 8 až 12 měsíců.

Před ošetřením

Náš odborník na estetickou dermatologii nejprve zhodnotí váš problém. V rámci konzultace provede i vlastní ošetření. Může vám také doporučit úpravu životosprávy a kondice a velmi efektivně tak přispět k omezení nadměrného pocení. K dispozici vám bude i náš výživový specialista a kondiční odborníci. Doporučené potravinové doplňky jsou vždy k dostání na naší klinice, případně je můžete objednat v našem e-shopu.

Průběh ošetření

V ordinaci vám nejprve danou oblast aplikujeme znecitlivující emulzi a po 10 minutách aplikujeme botulotoxin do určené oblasti. Množství látky je individuální, obecně však provedeme zhruba 30 vpichů do jedné lokality. Účinek se dostaví pozvolna během 1 až 3 dnů po aplikaci.

Po ošetření

Po aplikaci botulotoxinu je možné vrátit se ihned do běžného života. V prvních dnech doporučujeme ošetřenou oblast neškrábat nebo netřít. Pokud se objeví drobné zarudnutí či modřinky, budou velmi rychle mizet. V prvních hodinách po ošetření není vhodné si lehat nebo radikálně měnit polohu těla, aby nedošlo k nežádoucímu přesunu aplikované látky.

cena

Konečná cena aplikace botulotoxinu bude stanovena v závislosti na rozsahu ošetření a množství použité látky. Částka uvedená v našem ceníku je proto pouze orientační.

MOŽNÉ KOMPLIKACE

Aplikace botulotoxinu obvykle nepřináší žádné problémy. Vzácně se může objevit alergická reakce, naši odborníci umí tento problém bez následků a velmi efektivně řešit. V případě, že klient prodělal onemocnění botulismus, nebude botulotoxin účinný.

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right