Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Odstranění lícních tukových váčků (bichectomie)

Krásný, štíhlejší obličej máte nyní přímo na dosah. Bichectomie trvale zúží vaše tváře, stačí na to necelá hodina.
Při hubnutí se většina z nás zaměřuje především na problémové partie, jimiž jsou bříško nebo hýždě, a přitom je to obličej, který jako první reflektuje naši tělesnou váhu. S růstem kil se pomalu zakulacuje a může působit až otekle. Není však pravidlem, že tento stav souvisí s nadváhou. Existují lidé, jejichž tvář je přirozeně baculatá, přestože jejich BMI je v naprostém pořádku. Ať tak či onak, pokud se ve svém těle necítíte kvůli příliš vyplněným tvářím komfortně, pomůže vám bichectomie, neboli odstranění lícních tukových váčků.

RYCHLÉ INFO

Trvalé zúžení tváří za 60 minut.
Respektujeme proporce obličeje a jeho harmonii.
Zákrok provádí plastický chirurg se specializací na obličejovou chirurgii.

Co je bichectomie

Bichectomie je skvělým řešením, díky kterému získáte zpět své ztracené sebevědomí. Odstraněním bukálního tuku dojde poměrně rychle a šetrně ke zúžení tváří, zvýraznění lícních kostí a tím dosáhnete štíhlejšího efektu. Vaše tvář se doslova rozzáří! V ABClinic provádí bichectomii vysoce kvalifikovaní plastičtí a obličejoví chirurgové, kteří respektují proporce obličeje a jeho harmonii. Zákrok je veden tak, aby byla zachována symetrie tváře a výsledek byl maximálně přirozený.

V každém případě ale doporučujeme konzultaci u našeho výživového specialisty k případnému stanovení vhodného režimu úpravy hmotnosti, která může být příčinou nespokojenosti s tvarem obličeje. Rovněž důležitá je spolupráce s naším fyzioterapeutem a partnerskými kondičními specialisty. Po dosažení cílové hmotnosti vás bude u další konzultace náš obličejový nebo plastický chirurg informovat o vhodném načasování dalších procedur, operací a plánu dlouhodobé terapie.

Před operací

Před každou estetickou operací je nutná osobní konzultace. Na základě zkušeností vám operatér sdělí, zda je pro vás bichectomie vhodným řešením. Protože se zákrok provádí v místním znecitlivění, čeká vás pouze základní předoperační vyšetření krve.

Protože každá operace představuje pro lidský organizmus zátěž, je vhodné po poradě s naším výživovým specialistou zařadit do jídelníčku cca jeden týden před vlastním zákrokem některé potravinové doplňky, které dokážou urychlovat hojení.

co zákrokem získáte

- šetrné a trvalé zeštíhlení baculatých tváří
- jemné zvýraznění lícních kostí při zachování harmonie obličeje
- mladistvý vzhled obličeje

Průběh operace

Bichectomie je zákrokem prováděným v lokální anestezii a trvá méně než 60 minut. Chirurg intraorálně (zevnitř úst) po drobném naříznutí sliznice úst odstraní část nebo celý tukový váček v oblasti tváří. Pak ranku sešije vstřebatelnými stehy. I když se zákrok obvykle provádí na obou tvářích, v případě asymetrie ho lze provést jen na jedné z nich.

Po operaci

Místo zákroku může být následujících pár dní oteklé a mírně zarudlé, obojí ale brzy odezní a nijak vám nebrání v běžných aktivitách. Protože je výkon prováděn uvnitř úst, je nezbytná zvýšená hygiena dutiny ústní. Několik dnů po operaci je potřeba dodržovat speciální pitný režim a jídelníček a vyvarovat se zvýšené fyzické aktivity. Definitivní výsledky operace jsou patrné obvykle do 2 měsíců.

Proces stárnutí je bohužel nevyhnutelný a bude pochopitelně trvale ovlivňovat i dlouhodobou stabilitu výsledku bichectomie. Naši specialisté vám doporučí pravidelné procedury a terapie určené ke zpomalení procesů stárnutí obličeje.
Preventivní péče přípravky Dermaceutic Laboratoires, terapie pomocí přístrojů JEISYS a komplexní exkluzivní procedury od monacké společnosti RENEVE společně s pravidelným cvičením pod dohledem našich specialistů prodlouží váš mladistvý vzhled. Bližší informace o možných procedurách naleznete na našich stránkách v sekci BEAUTY.

cena

Konečná cena operace bude stanovena po osobní konzultaci s lékařem naší kliniky. Částky uvedené v našem ceníku jsou proto pouze orientační.

MOŽNÉ KOMPLIKACE:

Vzhledem k charakteru výkonu se komplikace během bichectomie objevují velmi vzácně.

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right