Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Modelace lýtek

Někdo je nespokojený s velikostí či tvarem prsou, jiného trápí přebytečný tuk v problémových partiích, někteří bojují se vzhledem svých lýtek. A právě těm dokáže pomoci jejich chirurgická modelace.
Extrémně štíhlá, plochá nebo asymetrická lýtka považuje celá řada lidí za vadu na kráse. Řešení nabízí modelace lýtek silikonovými implantáty, které mají za úkol dotvarovat svalstvo lýtek přesně podle představ klienta. Zákrok je vhodný pro ženy i muže a zájem o něj stále roste.

RYCHLÉ INFO

Zákrok využívající speciální lýtkové implantáty.
Ideální v kombinaci s Liftem zadečku či lipotransferem.
Používáme výhradně prověřené implantáty značky MENTOR.

Co je modelace lýtek

Při modelaci lýtek vkládáme do lýtka implantát, díky kterému lýtku dodáme požadovaný tvar a objem. Pracujeme jen s implantáty s doživotní zárukou, které nejsou vypouklé ani hmatatelné. Jizvu směřujeme do podkolenní jamky, kde je téměř neznatelná. Výhodou celého zákroku je v neposlední řadě jeho trvalý efekt.

Před operací

Modelaci lýtek předchází osobní konzultace s plastickým chirurgem. Ten s vámi probere vaše přání a představy a zhodnotí stav kůže a vaše možnosti. Protože modelace lýtek se provádí v krátké celkové anestezii, je nezbytné předoperační vyšetření, které můžete podstoupit buď na naší klinice nebo u vašeho praktického lékaře. To zahrnuje EKG, vyšetření krve a moči, případně další vyšetření dle doporučení lékaře. 

Náš plastický chirurg vám krom toho může doporučit doporučit případné předoperační ošetření kůže či terapii podkoží. Tím napomůžete k dosažení optimálního pooperačního výsledku. Další informace o možných procedurách naleznete na našich stránkách v sekci KRÁSA.

Také obvykle doporučujeme po poradě s naším výživovým specialistou zařadit do jídelníčku cca 1 týden před operací některé potravinové doplňky. Tím podpoříte kvalitu a rychlost hojení. Vhodné je například užívání SERAPEPTÁZY a GLISODINU, jsou k dostání na naší klinice nebo je lze objednat v našem e-shopu.

Průběh operace

Za plné anestezie provede plastický chirurg v podkolenní jamce řez dlouhý asi pět centimetrů. Skrze něj vloží pod svalovou tkáň silikonový implantát tak, aby bylo dosaženo většího objemu a pevnosti lýtka. Umístění implantátu pod sval zajistí, že nebude výplň hmatatelná ani na pohled viditelná.

Po operaci

Protože je operace realizována v celkové anestezii, budete po zákroku převezeni na pokoj s intenzivní péčí. Tam budete pod nestálým dohledem našich zkušených sestřiček. Teprve po úplném nabytí vědomí vás přeložíme na váš pokoj. Dostanete léky ke zmírnění bolesti, antibiotika či léky k prevenci tromboembolické nemoci. V příjemném prostředí naší kliniky budete setrvávat pod dobu jednoho až dvou dnů. Podle vašeho stavu a po kontrole lékařem vás propustíme do domácí péče. Po dobu 2 týdnů od operace byste měli dodržovat klidový režim a zhruba 4 týdny nosit kompresní návleky. Jejich nošení doporučujeme i následně při jakékoliv fyzicky náročné aktivitě.

 

Doporučujeme vám také provádět tlakové masáže, které pomohou předejít vytvoření vazivového pouzdra kolem implantátu. Do zaměstnání se můžete vrátit zhruba po dvou týdnech, v případě náročné fyzické práce je třeba nastoupit později. Lehčí námaha je dovolena až po 4 týdnech od operace a veškerá činnost bez omezení zhruba po 8 týdnech. Výsledný tvar a velikost lýtek můžete považovat za konečný po 2–3 měsících od modelace.

cena

Konečná cena modelace lýtek bude stanovena po osobní konzultaci lékařem naší kliniky. Bude se odvíjet od anatomických možností, ceny implantátu a rozsahu zákroku. Částka uvedená v našem ceníku je proto pro liposukci (operační odsátí tuku) pouze orientační.

MOŽNÉ KOMPLIKACE

Je třeba vědět, že u každé operace, byť i banální, mohou nastat určité komplikace. Jedná se zejména o krvácení z rány, infekci či špatné hojení. Na naší klinice se snažíme předem připravit klienta tak, aby riziko vzniku komplikací bylo skutečně minimální. Jako prevenci trombembolické nemoci dostává nízkomolekulární heparin, po operaci je včasně mobilizován, infekci předcházíme podáním antibiotik a podobně. Pokud se i přesto nějaká komplikace objeví, jsme připraveni ji okamžitě a bez následků řešit. 

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right