Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Modelace dolíčků (dimpleplasty)

Přejete si dolíčky ve tvářích, které vykouzlí o něco krásnější úsměv? Díky precizní chirurgické modelaci je nyní můžete mít i vy!
Úsměv je tou nejhezčí a nejlevnější věcí, kterou můžete někomu věnovat. Odzbrojuje okolí, otevírá všechny dveře, dokáže rozveselit i utěšit. Jsou to ale dolíčky ve tváři, které mu dodají na přitažlivosti a roztomilosti. Nebyla k vám v tomto směru příroda zrovna štědrá, ale přesto o nich sníte? Pak je pro vás vhodný miniinvazivní zákrok, během kterého vám drobné dolíky ve tvářích vymodelujeme.

RYCHLÉ INFO

Zákrok trvá pouze 20 minut.
Trvalý efekt.
Získáte odzbrojující úsměv.

Co je dimpleplastika

Pokud zvažujete v budoucnu úpravu hmotnosti doporučujeme před zákrokem konzultaci u našeho výživového specialisty a kondičního poradce. Ti vám navrhnou vhodný režim pro redukci váhy. Její změny v pozdějším období by mohly mít důsledky i pro tvář a ovlivnit výsledek operace.
Přirozené dolíčky ve tváři jsou v kůži patrné hned po narození, postupem času ale u většiny lidí mizí. Odhaduje se, že v dospělosti se jimi může pyšnit jen 20 % lidí. Za vznikem těchto jemných prohlubní stojí genetika, v zásadě se jedná o mírnou deformaci obličejových svalů. Když se usmějete, aktivují se lícní svaly a současně dochází ke vtažení kůže a pojivové tkáně, což způsobí, že se jamka v lícním svalu prohloubí a zviditelní. Tento proces dokážeme chirurgicky napodobit tak, aby se dolíček vytvořil i bez přispění přírody.

Co zákrokem získáte

- dolíčky ve tvářích, o kterých jste vždy snili
- přitažlivější kontury obličeje
- miniinvazivní zákrok netrvá déle než 20 minut

Před operací

Před každou estetickou operací je nutná osobní konzultace. Na základě zkušeností vám operatér sdělí, zda je pro vás modelace dolíčků vhodným řešením. Protože se zákrok provádí v místním znecitlivění, čeká vás pouze základní předoperační vyšetření krve.
Protože každá operace představuje pro lidský organizmus zátěž, je vhodné po poradě s naším výživovým specialistou zařadit do jídelníčku cca jeden týden před vlastním zákrokem některé potravinové doplňky, které dokážou urychlovat hojení.

Průběh operace

Na vnitřní straně tváře (intraorálně) provede váš plastický nebo obličejový chirurg malý řez, kde v místě dolíčku uchytí vstřebatelným stehem spodní vrstvu kůže. Po zákroku bude jamka patrná i bez úsměvu, časem se zviditelní jen při pohybu tváře.

Po operaci

Místo zákroku může být následujících pár dní oteklé a mírně zarudlé, obojí ale brzy odezní a nijak vám nebrání v běžných aktivitách. Protože je výkon prováděn uvnitř úst, je nezbytná zvýšená hygiena dutiny ústní. Několik dnů po operaci je potřeba dodržovat speciální pitný a jídelní režim a vyvarovat se zvýšené fyzické aktivity. Definitivní výsledky operace jsou patrné obvykle do 2 měsíců.

V průběhu času mohou změny spojené s věkem a působením gravitace ovlivnit výsledek dimpleplastiky. Pro zachování dobrého výsledku operace můžete na naší klinice podstoupit řadu ošetření, které dokážou proces stárnutí významně zpomalit.

Vynikající účinky přinášejí přípravky Dermaceutic Laboratoires, terapie pomocí přístrojů JEISYS a procedury od monacké společnosti RENEVE. Bližší informace o možných procedurách naleznete na našich stránkách v sekci BEAUTY.

cena modelace

Konečná cena modelace dolíčků ve tvářích bude stanovena po osobní konzultaci s lékařem naší kliniky. Částky uvedené v našem ceníku jsou proto pouze orientační.

MOŽNÉ KOMPLIKACE:

Vzhledem k charakteru výkonu se komplikace během modelace dolíčků objevují velmi vzácně. Může se stát, že důlek nebude dostatečně viditelný, v takovém případě je potřeba zákrok opakovat.
ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right