Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Lip Lift

Krásně klenuté a plné rty dokážou tváři dodat na přitažlivosti. Nejste s těmi svými spokojeni? Pak je pro vás vhodný lip lift, mini invazivní zákrok, který jejich tvar bezbolestně vylepší.
Řadu žen i mužů trápí nedostatečný objem rtů, kvůli kterému působí zbytečně přísně. Málokdo ale ví, že problém může být spíš než v plnosti, v samotném tvaru, respektive ve vzdálenosti mezi nosem a horním rtem. Tento prostor, který je dán buď dědičně nebo věkem, totiž rozhoduje nejen o krásných rtech, ale také o celkové atraktivitě tváře. Během stárnutí, kdy dochází ke ztrátě objemu podkožních struktur, se právě tato vzdálenost prodlužuje a opticky dělá horní ret tenčí a obličej starší. Řešením je miniinvazivní zákrok zvaný lip lift.

RYCHLÉ INFO

Bezbolestný a bezpečný mini invazivní zákrok.
Dodá plnost a přirozený tvar rtům.
Balíček luxusní péče, vylepšených metod a uměleckého přístupu.

Co je liplift?

Lip lift je operace, při které se zkracuje vzdálenost mezi horním rtem a nosem. Tím je docíleno mladšího svěžího vzhledu rtů. Současně dochází k proporčnímu zvětšení červeně horního rtu a tedy ke zvýšení atraktivity vizáže.

Co zákrokem získáte?

- krásně tvarovaný ret

- přirozeně mladý vzhled rtu

- zvýšené sebevědomí

Před operací

Plastický chirurg vám doporučí nejen vhodnou techniku, ale také případné předoperační ošetření kůže či terapii podkoží. Tím je možné výrazně přispět k co nejlepšímu výsledku operace.  Podrobné informace o těchto terapiích naleznete na našich stránkách v sekci KRÁSA.

Protože se zákrok provádí pouze v místním znecitlivění, provádíme jen základní odběry krve, není třeba konkrétní vyšetření

Doporučujeme také konzultaci u našeho výživového poradce. V době rekonvalescence je totiž důležité podpořit dobré hojení rány. Pracovat na tom můžete už v době před operací užíváním některých potravinových doplňků, například SERAPEPTÁZY a GLISODINU.

Průběh operace

Po místním znecitlivění provede plastický chirurg pod nosem malý řez a odebere nadbytečnou kůži. Současně upraví podkoží a svaly v oblasti horního rtu. Následně ránu sešije těsně pod nosem, díky čemuž je jizva téměř neviditelná.

Po operaci

Místo zákroku může být několik dní mírně oteklé a můžou se objevit modřinky, které vám ale  nijak nebrání v běžných aktivitách. Několik dnů po operaci je potřeba dodržovat speciální  hygienický režim a vyvarovat se zvýšené fyzické námahy. Definitivní výsledky operace jsou patrné obvykle do 2 až 3 týdnů.

Aby se maximálně zpomalil proces stárnutí, můžete využít exkluzivní pečující přípravky Dermaceutic Laboratoires, ale také  terapie pomocí přístrojů JEISYS a procedury od monacké společnosti RENEVE.

cena

Konečná cena lip liftu bude určena operačním postupem a rozsahem ošetření, proto se na ní přesně domluvíte až při osobní konzultaci.  Částka uvedená v ceníku je pouze orientační.

MOŽNÉ KOMPLIKACE

Lip lift je chirurgickým zákrokem, proto může navzdory maximální péči odborníků přinést některé komplikace, například krvácení nebo infekci. Naši odborníci však dokážou tyto potíže bez následků a včas řešit.

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right