Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Lift paží

Lift paží je název pro operaci, která má za cíl odstranit nadbytky volné kůže (eventuálně i tuku) z oblasti paží.
Na vnitřní straně paží může docházet k nahromadění volné kůže, ať už po úbytku váhy nebo po nadměrné liposukci. To může být vnímáno jako neestetické a někdy způsobovat i kožní potíže.

RYCHLÉ INFO

Trvalé odstranění volné a povadlé kůže paží.
Řešení patologických poruch ukládání tuku.
Lift paží lze spojit s liposukcí.

Co je lift paží

Lift paží je označení pro operaci, která má za cíl odstranit kožní nadbytky v oblasti paží. Lift lze v případě potřeby spojit s liposukcí nadbytečného tuku. Cílem operace je dosažení mladistvého vzhledu paží tím, že kůže znovu získá přiměřené napětí a bude těsněji obepínat svaly paže.

Před operací

Při konzultaci plastický chirurg vyhodnotí, jestli je pro vás lift paží, případně zákrok kombinovaný s liposukcí, vhodným řešením. Zváží, jaký konkrétní typ liftu je pro vás nejvhodnější, v některých případech může navrhnout jiný typ ošetření, případně doporučit provést lift až po přípravě kůže a podkoží některou z terapií v sekci BEAUTY.

Je důležité vědět, že lift paží není metoda redukce hmotnosti k zmenšení jejich objemu. V takovém případě je na místě nejprve vše konzultovat s kondičními specialisty a odborníkem na výživu a teprve potom operaci paží podstoupit.

V rámci přípravy na operaci bude potřeba podstoupit na naší klinice nebo u praktického lékaře interní předoperační vyšetření. Nějakou dobu před operací je vhodné také začít užívat potravinové doplňky pro dobré hojení. I s tím vám na klinice poradíme.


Průběh operace

Vlastní lift paží trvá 1 až 3 hodiny. V případě kombinovaného výkonu chirurg odsaje přiměřené množství tukové tkáně a pak přistoupí k vlastnímu liftu paží. Kožní nadbytky odstraní buď řezem v oblasti podpaží, nebo podélným řezem po celé délce vnitřní strany paže, eventuálně kombinací obou řezů. Nakonec lékař sešije operační rány, sterilně je překryje a na paži natáhne elastické prádlo.

Po operaci

Po operaci je třeba krátkodobá hospitalizace. Dále je nezbytné dodržovat 7 až 10 dnů klidový režim, ideální je mít dovolenou. Kompresní prádlo je velmi důležitá součást zdárné rekonvalescence. Díky němu dochází ke správnému přihojení tkání a minimalizaci modřin a otoků. Je nutné nosit jej po dobu 4 až 6 týdnů (6 týdnů v případě velkého výkonu doplněného liposukcí). Na naší klinice používáme prádlo francouzské firmy MEDICAL-Z, které si zde můžete také zakoupit.

Ke zdárnému hojení přispívají také lymfodrenáže a masáže, které lze zahájit po 14 dnech. Ošetření na našem přístroji LPG doporučujeme po dobu nošení kompresního prádla.

Přetrvání hezkého výsledku je možné podpořit řadou procedur, které výrazně zpomalují proces stárnutí. Díky unikátnímu přístrojovému vybavení naší kliniky vám můžeme nabídnout celou škálu možností a procedur, které vaše tělo ocení.

cena

Konečná cena liftu paží závisí na rozsahu a typu operace. Částky uvedené v našem ceníku jsou proto pouze orientační a konkrétní sumu vám sdělí plastický chirurg při konzultaci.

MOŽNÉ KOMPLIKACE

Každý chirurgický zákrok může přinést komplikace jako je infekce v ráně, krvácení nebo špatné hojení kůže. Na naší klinice jsme na tyto potíže připraveni, věnujeme maximální péči preventivním opatřením, a pokud přesto k některé z komplikací dojde, velmi rychle a účinně reagujeme.

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right