Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Zvětšení penisu

Náš tým nabízí diskrétní a velmi šetrný přístup v řešení intimních problémů muže.
Velikost penisu řada mužů vnímá jako základní atribut svého mužství. Pocit nedostatečnosti v této oblasti vede k psychickým frustracím a komplexu méněcennosti. Estetická medicína proto nabízí mužům pomoc.
Na úvod je nutné sdělit, že anatomické a fyziologické vlastnosti penisu neumožňují provést klasické zvětšovací operace, jako je tomu u jiných tkání. Jde především o to, že funkce penisu závisí na míře prokrvení a funkci topořivých těles. Jakékoliv hojení jizvou by mohlo tuto funkci narušit. Tato skutečnost je hlavním problémem, který chirurgická řešení limituje. Přesto se jedná o metody efektivnější, než je použití nejrůznějších krémů či jiných metod.

RYCHLÉ INFO:

Vysvětlíme vám realistické možnosti zvětšení penisu
Minimální bolestivost a rychlá rekonvalescence
Trvalý efekt zvětšení objemu či délky penisu

Prodloužení penisu

Při operaci prodloužení penisu lékař uvolní závěsný aparát penisu, kterým je upevněný ke kosti stydké. Tím penis přibližně o 2, maximálně 3 cm, poklesá a vytváří dojem prodloužení. Při této operaci se v klidovém stavu mění úhel mezi tělem a kořenem penisu a nevýhodou je, že penis je mobilnější a hůře se udržuje v požadovaném směru při souloži. S tím je třeba před rozhodnutím k zákroku počítat.

Ošetření je vhodné pro muže starší osmnácti let, kteří požadují prodloužení penisu, a současně jsou ochotni přijmout i nevýhody tohoto zákroku. Je také nutné, aby muž měl realistická očekávání, penis lze prodloužit pouze o délku uvolněných vazů. Je důležité, aby muž neměl v době před zákrokem jakékoliv narušení sexuálních funkcí a prodloužením penisu neřešil jiný, nejčastěji psychický, problém.

Příprava k operaci není náročná, lékař zhodnotí problém, pohovoří s mužem o motivacích k operaci, stejně jako o očekáváních. Do lékařské dokumentace může také pořídit fotografie pro srovnání efektu před a po výkonu. Protože se operace nejčastěji provádí v celkové anestezii, bude třeba podstoupit interní předoperační vyšetření na naší klinice v Praze. Klient by měl lékaře informovat o všech případných onemocněních a užívaných lécích.

Při operaci lékař z malého řezu protne úpony penisu, čímž ho uvolní a penis poklesne. Ránu operatér sešije samovstřebatelným stehem. Hospitalizace je obvykle jednodenní, bolesti po zákroku nebývají velké.
Po několika hodinách se v oblasti genitálu můžou objevit modřiny a otok, který se postupně vstřebává. V prvních dvou týdnech po zákroku doporučujeme klidový režim, přikládání chladivých obkladů a zvýšenou hygienu intimních partií. Stehy vypadnou samy, podle doporučení lékaře je vhodné provádět tlakové masáže jizvy. Pohlavní styk je možný za 4 až 6 týdnů.

Chirurgické Zvětšení objemu penisu vlastním tukem

Při tomto ošetření se aplikuje do penisu vlastní tuk, čímž se zvětší především objem penisu do šířky. Efekt je primárně estetický, neboť aplikovaný tuk nenahrazuje funkci topořivých těles, a při pohlavním styku se tedy objem „protlačí“ do délky penisu.

Zákrok je vhodný zejména pro obřezané muže, protože aplikovaný tuk může v tkáni cestovat, a tím u neobřezaného muže vytvářet na penisu tvar hrušky. Ošetření není možné provést u mužů, kteří nemají dostatečné tukové zásoby.

Příprava na operaci nebývá náročná. Lékař zhodnotí problém a zeptá se na motivace k ošetření. Protože se zákrok nejčastěji provádí v celkové anestezii, bude potřeba předoperační interní vyšetření.

Při operaci lékař odebere muži vlastní tuk, ideálně z podbřišku a bezprostředního okolí penisu. Tím může ještě víc podpořit optický efekt zvětšení penisu. Obvykle se jedná přibližně o 100ml tuku. Následně se tuk ve speciálním přístroji vyčistí a aplikuje po velmi malých kapičkách do penisu. Místa odběru tuku jsou jen drobná, často je není nutné ani šít.

Po ošetření je možné odejít do druhého dne domů. Důležité jsou ledové obklady penisu. Po několika hodinách se v jeho okolí i na odběrové ploše objevuje otok a modřiny, bolestivost bývá minimální. Klidový režim doporučujeme 2 až 3 týdny. Pohlavní styk je možný za 4 až 6 týdnů. Na odběrové ploše je třeba nosit elastický návlek minimálně měsíc.

Výsledkem ošetření je zvětšení obvodu penisu až o 30%. Protože se tuk po první aplikaci může částečně vstřebat, bývá pro trvalý efekt nutné ošetření ještě jednou opakovat.

cena zvětšení penisu

Konečná cena chirurgického zvětšení penisu bude stanovena po osobní konzultaci s lékařem naší kliniky v Praze 4 Chodov. Částky uvedené v našem orientačním ceníku zákroků jsou proto pouze orientační.  Všem našim klientům nabízíme  financování lékařských zákroků v oboru stomatologie, oftalmologie, dermatologie a plastické chirurgie.

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right