Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Odstranění zvětšené prsní žlázy u mužů (gynekomastie )

Spolehlivé řešení zvětšené prsní žlázy u mužů (gynekomastie). Komplexní přístup, trvalý efekt a minimální jizva.
Nejen ženy bývají nespokojené s tvarem a velikostí svých prsou. Muže ovšem trápí přesně opačný problém, než je nedostatečný objem hrudníku. Gynekomastie je nadměrně zvětšená prsní žláza, která může působit až žensky. Její odstranění a s tím související zlepšení psychického stavu bezbolestně vyřeší chirurgický zákrok.

RYCHLÉ INFO

Trvalý efekt s minimální jizvou.
Odstranění zvětšené prsní žlázy u mužů.
Získáte „mužný" hrudník.

Příčiny a řešení gynekomastie

Zvětšená prsní žláza u mužů může mít hned několik příčin. Tou nejčastější z nich jsou hormony, konkrétně estrogeny, které se nadměrně tvoří zejména v období puberty a ve stáří. Svůj podíl mají také určité léky nebo třeba nadváha, kdy se tuk ukládá mimo jiné i do oblasti prsou. Pokud se rozhodnete podstoupit operaci, budou vám prsní žlázy a přebytečný tuk odstraněny buď pomocí liposukce, chirurgicky (subkutánní mastektomie) či kombinací obou metod. K dosažení opravdu mužného hrudníku vám chirurg může doporučit zvětšení prsních svalů pomocí pektorálních implantátů.
S ohledem na skutečnost, že u mnohých mužů se vyskytuje tzv. „nepravá gynekomastie“ způsobená nikoliv zvětšením prsní žlázy nebo hormonálními vlivy, ale v důsledku nadbytku tuku, doporučujeme klientům konzultaci u našeho výživového specialisty k úpravě hmotnosti. Rovněž důležitá je spolupráce s naším fyzioterapeutem a partnerskými kondičními specialisty. Po dosažení cílové hmotnosti se můžete s plastickým chirurgem domluvit na operaci.

Co zákrokem získáte

- mužný hrudník
- psychickou pohodu a sebedůvěru
- efektní výsledek s rychlou rekonvalescencí

Před operací

Před každou estetickou operací je nutná osobní konzultace. V případě odstranění prsní žlázy je vhodné podstoupit endokrinologické vyšetření a ultrazvukové vyšetření prsou. Několik týdnů před zákrokem neužívejte léky ovlivňující srážlivost krve a pokuste se nekouřit. Protože se operace provádí v celkové anestezii, je zapotřebí podstoupit kompletní předoperační vyšetření.
Protože každá operace představuje pro lidský organizmus zátěž, je vhodné po poradě s naším výživovým specialistou zařadit do jídelníčku cca jeden týden před vlastním zákrokem některé potravinové doplňky, které dokážou urychlovat hojení.

Průběh operace

Odstranění prsní žlázy u mužů je pro naše plastické chirurgy rutinní záležitostí. Pacient je uveden do anestezie, načež je zvolenou technikou odstraněna prsní žláza, eventuálně i tukové přebytky z oblasti prsou. Po operaci je s ohledem na anestezii zůstat v nemocnici přes noc.

Po operaci

Po operaci je nezbytné dodržovat cca 10 dnů klidový režim, proto si raději v práci zajistěte dovolenou. Pooperační kompresní prádlo ke správnému přihojení tkání a minimalizaci modřin a otoků je nutné nosit po dobu 5 až 6 týdnů. Za nejlepší kompresní prádlo na naší klinice považujeme výrobky francouzské firmy MEDICAL-Z, které si můžete u nás zakoupit. Se sportem je možné začít od 4. týdne.

Až do konce nošení elastického prádla doporučujeme 2x týdně absolvovat terapii na našem přístroji LPG. Vhodné jsou také lymfodrenáže a následně cvičení na přístroji HUBER.

cena

Konečná cena gynekomastie bude určena operační technikou a rozsahem ošetření. Částky uvedené v našem ceníku jsou proto pouze orientační.

MOŽNÉ KOMPLIKACE

Každý lékařský zákrok může přes veškerou snahu odborníků přinášet určitá rizika komplikací. Náš tým však udělá vše proto, aby jim předešel, případně je bez jakýchkoliv následků řešil.

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right