Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Obřízka

Na naší klinice naleznete pochopení, diskrétnost a citlivou péči.
Obřízka je zákrok, který se provádí z hygienických, funkčních, náboženských nebo i estetických důvodů. Při operaci lékař zcela nebo částečně odstraní předkožku penisu, v závislosti na potřebách a problému klienta. Na naší klinice nabízíme vstřícné diskrétní prostředí a citlivou péči.

RYCHLÉ INFO

Precizní a šetrné provedení obřízky tak, aby výsledné jizvy byly co nejmenší.
Provádíme celou nebo částečnou obřízku, podle potřeb a přání klienta.
Minimalizace bolestivosti po zákroku.

Pro koho je zákrok určený?

Obřízka je řešením pro muže, kteří trpí zúžením předkožky. Ta nejde přetáhnout přes žalud, hygiena je ztížená a dochází k tvorbě zánětů.

Před operací

Při konzultaci lékař zhodnotí problém a prodiskutuje s klientem, zda požaduje celkovou nebo částečnou obřízku. Seznámí klienta s průběhem zákroku i rekonvalescence. Předem bude nutné podstoupit předoperační interní vyšetření, které zahrnuje odběry krve, vyšetření moči, EKG a případně další. Je třeba lékaře informovat všech případných onemocněních a užívaných lécích či doplňcích. Nějakou dobu před operací může doporučit vysazení léků, které by mohly při operaci způsobit zvýšené krvácení.

Průběh operace

Obřízka se provádí většinou v celkové anestezii, méně často v místním znecitlivění nebo analgosedaci. Při zákroku lékař vytvoří řezy, které si vyznačil a odstraní část tkáně. Řezy vede tak, aby zachoval maximální pružnost jizvy. Obvykle se k sešití předkožky používá samovstřebatelný, velmi jemný steh, který jizvu minimalizuje. Zákrok trvá půl hodiny až hodinu.

Po zákroku

Bezprostředně po zákroku může klient cítit diskomfort nebo lehkou bolestivost, kterou lze bez problémů zvládnout pomocí doporučených analgetik. Několik dnů je vhodné nošení lehkého prádla a aplikace masti na ránu. Bolestivost by měla rychle ustupovat, pokud by začala po několika dnech spíše narůstat, je třeba o tom informovat lékaře. Může se jednat o infekci v ráně, nebývá to však nic závažného, většinou postačí aplikace dezinfekčního přípravku, případně lokální antibiotikum. Otok penisu by měl zmizet během několika dnů. Klidový režim je třeba dodržet 2 – 4 dny. Návrat do zaměstnání je individuální podle toho, jak se klient cítí. Stehy vypadnou samy přibližně za 8 – 10 dní. Sexuální život je možný zahájit po plném zhojení rány, což je přibližně za měsíc.

cena

Konečná cena operace bude stanovena po osobní konzultaci s lékařem naší kliniky. Částky uvedené v našem ceníku jsou proto pouze orientační.
ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right