Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

PRO MUŽE

PLASTICKÁ CHIRURGIE

Ačkoliv po mnoho let byla estetická chirurgie považována za obor, který využívají především ženy, poslední roky je muži svým zájmem o estetické úpravy vizáže začínají dohánět. Dávno se nebojí přiznat, že chtějí dobře vypadat, a stejně jako ženy, i oni vnímají proces stárnutí jako ztrátu atraktivity.

Na naší klinice se snažíme mužům vycházet maximálně vstříc a nabízíme celou řadu estetických zákroků a ošetření. Samozřejmostí jsou ošetření k omlazení pleti, muži u nás využívají chemické peelingy, mezoterapii, karboxyterapii, jehličkování a řadu dalších. Nechávají si upravit oční víčka pomocí laseru či frakční plazmy, zpevnit pokožku, formovat postavu či podstupují ošetření pro růst vlasů.

Krom těchto univerzálních zákroků, provádíme také vysoce specializované operace a ošetření určeně právě mužům. Jedná se například o zvětšení prsních svalů pomocí implantátů, zvětšení hýždí, řešíme gynekomastii, tedy nežádoucí zvětšení prsní žlázy, provádíme liposukci břicha a řadu dalších ošetření. Také pro muže připravujeme individuálně složenou kosmetiku, která napomáhá udržet zatěžovanou pleť hydratovanou a v dobré kondici.

PRSA

OBJEDNEJTE SE K NÁM

* označuje povinné položky

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right