Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Odstranění chrápání

Na naší klinice nabízíme vysoce specializovanou péči se zaměřením na odstranění chrápání. Jsme si vědomi toho, jak velký problém může chrápání být nejen pro dotyčného člověka, ale i jeho okolí. Chrápání je považováno za poruchu spánku, bývá často příznakem celkového onemocnění, například vysokého krevního tlaku nebo chronické rýmy. Může ale také poukazovat na závažný syndrom spánkové apnoe. V populaci chrápáním trpí přibližně 15% žen a 25% mužů.
Naši specialisté provádějí velice efektivní a moderní laserové zákroky, díky kterým dojde k odstranění chrápání úplně nebo se stav výrazně zlepší. Díky přístrojovému vybavení naší kliniky se doba zákroku i rekonvalescence výrazně zkracuje.
K nejúčinnějším ošetřením, které provádíme za pomoci diodového laseru, patří plastika měkkého patra a vyčištění nosohltanu od zbytnělé tkáně mandle. Dále ošetřujeme vybočenou nosní přepážku a řadu dalších problémů, které by mohly mít na chrápání vliv.
Klademe důraz na velmi přesnou a podrobnou diagnostiku, podle které navrhujeme jak typ zákroku, tak případně i další léčbu či režimová opatření.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

* označuje povinné položky

JAK SE K NÁM DOSTANETE

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right