Odstranění chrápání

Estetické zákroky pro ženy a muže

Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
ABClinic Art & Beauty

Odstranění chrápání

Na naší klinice nabízíme vysoce specializovanou péči se zaměřením na odstranění chrápání. Jsme si vědomi toho, jak velký problém může chrápání být nejen pro dotyčného člověka, ale i jeho okolí. Chrápání je považováno za poruchu spánku, bývá často příznakem celkového onemocnění, například vysokého krevního tlaku nebo chronické rýmy. Může ale také poukazovat na závažný syndrom spánkové apnoe. V populaci chrápáním trpí přibližně 15 % žen a 25 % mužů.

Naši specialisté provádějí velice efektivní a moderní laserové zákroky, díky kterým dochází k odstranění chrápání úplně nebo k výraznému zlepšení. Díky přístrojovému vybavení se doba zákroku i rekonvalescence výrazně zkracuje.

K nejúčinnějším ošetřením, které provádíme za pomoci diodového laseru, patří plastika měkkého patra a vyčištění nosohltanu od zbytnělé tkáně mandle. Dále ošetřujeme vybočenou nosní přepážku a řadu dalších problémů, které by mohly mít na chrápání vliv.

Klademe důraz na velmi přesnou a podrobnou diagnostiku, podle které navrhujeme jak typ zákroku, tak případně i další léčbu či režimová opatření.

Pro ženy a muže

Odstranění chrápání (Periferní obstrukční spánkový syndrom)

Skutečně efektivní a dlouhodobé řešení vašich problémů spojených s chrápáním

Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám