Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Terapie a prevence ztráty vlasů

Ztráta vlasů je systematické onemocnění a jeho terapie vyžaduje systematické léčení.
K terapii a prevenci ztráty vlasů je potřeba přistupovat jako k celostnímu problému. To znamená, že zohledňujeme všechny okolnosti, které ke ztrátě vlasů mohly přispět.

RYCHLÉ INFO

Zohledňujeme všechny faktory podílející se na ztrátě vlasů.
Disponujeme nejmodernějšími technologiemi.
Stavíme na dlouhodobém a komplexním přístupu k léčbě alopecie.

Využíváme nový systém DHI pro prevenci a léčení ztráty vlasů

Ve spolupráci s předními světovými vědci jsme vyvinuli nejobsáhlejší řadu léčebných postupů. Jsou vhodné pro muže i ženy všech věkových kategorií a ve všech stadiích alopecie - ztráty vlasů. Obsahuje výběr doporučení šitých na míru: výživa, psychoterapie, prostředky denní kosmetiky a posilující terapie.
  • Výživa a stravování

Způsob stravování a výživy významnou měrou ovlivňují kvalitu a zdraví vlasů. Vlasové folikuly mají velmi aktivní metabolismus, který závisí na stálé výživě. Náš tým nutričních specialistů vyhodnotí stravovací návyky každého pacienta a poukáže na případné nedostatky. Pokud je to za potřebí, navrhneme změny ve stravovacím režimu nebo přidáme do stravy výživové doplňky, které mohou sehrát významnou roli v zastavení ztráty vlasů anebo podpoře růstu nových vlasů.

  • Psychoterapie

Stres může být příčinou ztráty vlasů, a naopak ztráta vlasů může způsobit stres. Jde o začarovaný kruh. Proto jsou součástí diagnostiky psychologické testy, které absolvuje každý pacient. V případě potřeby je pak doporučena případná léčba.

  • Přípravky proti vypadávaní vlasů

DHI vyvinulo nejrozsáhlejší řadu svých kosmetických přípravků pro denní péči, které posilují vlasy a zároveň stimulují jejich růst.

Vlasová kosmetická řada DHI je určena pro ženy i muže a je vhodná pro všechny typy vlasů. Obsahuje šampón, kondicionér a roztok proti ztrátě vlasů.

Objednejte se na diagnostiku

* označuje povinné položky

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right