Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Vrásky

Pro perfektní a přirozené vyhlazení vrásek využíváme kombinaci nejrůznějších technik.
Ačkoliv jsou vrásky nevyhnutelnou součástí života, bývají řadou žen i mužů vnímány jako pokles atraktivity nebo ztráta krásy. Vrásky se mohou začít objevovat i ve velmi časném věku, zvláště proto, že jejich tvorba je závislá i na kvalitě kůže nebo například mimice. Na naší klinice nabízíme celou řadu nejmodernějších postupů jak s vráskami bojovat a zpomalit stárnutí pleti.

RYCHLÉ INFO

Používáme individuálně míchané krémy od společnosti Universkin.
V péči o stárnoucí pleť zajišťujeme komplexní péči a prevenci.
Máme k dispozici nejmodernější lasery, HIFI technologie a Cellec V system.

Příčina tvorby vrásek

Tvorba vrásek je velmi individuální záležitost. Její hlavní příčinou je snížení kvality kolagenových a elastinových vláken v kůži a podkoží. Vliv na to má mnoho faktorů, například geneticky daná kvalita kůže, působení počasí, smog, životospráva, především kouření, pití alkoholu, špatné stravovací návyky apod. Nemalý podíl má také špatná péče o pleť a výrazná mimika.

Druhy vrásek

Vrásky se tvoří prakticky po celém těle. Mohou být různé hloubky i rozsahu, od povrchových, až po hluboké rýhy. Nejvíce nás vrásky trápívají na viditelných místech – obličeji, krku, dekoltu, hřbetech rukou. V obličeji se jedná o výraznou nosoretní vrásku (tzv. nasolabiální rýhu), svislé vrásky nad kořenem nosu, tzv. Glabely, a svislé vrásky kolem úst, marionety, vějířky kolem očí, vodorovné vrásky na čele a řada dalších.

Krémy na vrásky?

Čas nezastavíme, ale zbrzdit tvorbu vrásek můžeme velmi výrazně. Základ je ve správné každodenní péči. Jenže...taky už jste stáli v obchodě a nebyli schopni vybrat ten správný krém? Nebo jste jich vyzkoušeli spoustu, drahých i levných, a ani jeden vám neseděl? Důvod může být velmi jednoduchý – běžně prodávané krémy mají velmi univerzální složení. Zapomíná se na to, že každý člověk je jiný a jeho pleť má zcela jiné nároky. U nás na klinice proto řešíme problém jinak – nejprve důkladně zhodnotíme vaši pleť a na základě toho vám ve spolupráci se společností Universkin připravíme kosmetiku přímo na míru. Jenom tak lze dosáhnout toho, že vaše pleť dostane přesně to, co potřebuje, aby došlo k podpoře tvorby kolagenu, dostatečné hydrataci pleti a jejímu zásobení všemi důležitými látkami.

Aktivní boj proti vráskám

Vráskám je třeba nejen předcházet, ale ty vzniklé jde zmírnit nebo úplně vyhladit. U hlubších rýh a vrásek se dá využít aplikace botulotoxinu a kožní výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Pro odstranění velkého množství drobných vrásek a k celkovému omlazení pleti nabízíme individuálně připravené chemické peelingy, mezoterapii, plazmaterapii, jehličkování s využitím mezoterapeutických sér, karboxyterapii, ošetření pleti unikátním pulsním světlem systémem Cellec V, nebo přístroji Ultracel, Plasmatec či Edge One.
Vráskám se nevyhneme, jejich vznik však jde oddálit a zlepšit kvalitní odbornou péčí.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

* označuje povinné položky

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right