Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Subcize jizev po akné

Subcizi jizev u nás provádí zkušení odborníci.
Subcize je chirurgická metoda, která se používá k léčbě a odstranění jizev po akné, zejména pokud se jedná o hluboké a propadlé jizvy. Tyto jizvy vznikají po těžkých formách akné, kdy se tvoří cysty, a následně při jejich hojení shluky podkožních vláken vtahují kůži pod úroveň okolí. Výsledkem jsou neestetické dolíky.

RYCHLÉ INFO

Uvolnění vtažené kůže chirurgickou cestou provádíme velmi precizně.
Minimální bolestivost s výrazným efektem.
Pro co nejlepší výsledek doporučujeme subcizi kombinovat s kožními výplněmi.

Pro koho je ošetření vhodné?

Léčba akné a jeho následků je složitá a komplexní záležitost, přičemž subcize jizev může být jedním dílčím krokem na cestě za zlepšením poškozené pleti. Pro rozhodnutí, zda je subcize správnou volbou, je třeba, aby lékař přesně určil typ jizev pro akné. Současně je nutné, aby měl klient realistická očekávání, jizva nikdy nezmizí zcela, lze ji ale udělat co nejméně nápadnou.

Před ošetřením

Ošetření nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu, není pro klienta náročné. Před zákrokem je třeba lékaři sdělit, pokud trpíte alergií na některá anestetika nebo dezinfekční přípravky, stejně jako to, pokud se vám někdy v minulosti zranění zhojilo keloidní jizvou.

Průběh ošetření

Lékař nejprve provede pečlivou dezinfekci ošetřované oblasti a následně injekčně aplikuje lokální anestetikum. Po nastoupání jeho účinku začne tenkou jehlou prosekávat podkožní vlákna, která vtahují kůži pod okolní terén. Tím se uvolní pnutí jizvy a kůže se nadzvedne. Ve většině případů se tato technika kombinuje s kožními výplněmi, aby došlo k obnovení objemu tkáně a maximálnímu vyhlazení jizvy.

Po ošetření

Po zákroku se může objevit lehká bolestivost a drobné modřinky, vše však rychle odezní. Někdy může lékař doporučit protizánětlivou léčbu. Ihned po ošetření je možné vrátit se k běžnému životu, nicméně je třeba vyhnout se slunění, namáhavému pohybu nebo jinak zatěžující činnosti. Ošetřené plochy se nemají třít a škrábat.

Efekt subcize jizev

K dosažení co nejlepšího výsledku je obvykle nutné více než jedno ošetření. V případě použití kožních výplní je výsledek definitivní přibližně za 1 až 2 týdny, kdy se kůže „usadí“ na výplň. Výplně bude nutné po čase obnovit.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

[wpforms id="128"]
ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right