Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Plazmaterapie (PRP) – léčba vlastní plazmou

Plazmu u nás připravíme k aplikaci ve speciálním přístroji během pár minut.
Plazmaterapie je léčebná metoda, při které se pacientovi aplikuje jeho vlastní plazma obohacená o krevní destičky. Ty obsahují řadu důležitých růstových látek, které napomáhají regeneraci. Metoda se využívá nejen k omlazení pleti, ale také k řešení řady kožních problémů. Protože se jedná o vlastní plazmu, nehrozí odmítavá reakce organismu ani riziko přenosu infekce.

RYCHLÉ INFO

Dlouhodobé omlazení pleti, sjednocení barevného tónu, vyhlazení vrásek.
Zastavení vypadávání vlasů a podpora jejich růstu.
Metoda vhodná i pro alergiky.

Pro koho je plazmaterapie určená?

Plazmaterapie je vhodná pro ty, kteří trpí kožními problémy jako je akné, ztráta vlasů, kruhy pod očima, kožní puchýřky a vřídky, metoda výrazně pomáhá k celkovému omlazení pleti a odstranění kruhů pod očima. Ošetření je vhodné pro osoby, které trpí alergiemi a hrozí u nich riziko alergické reakce na přípravky používané k jiným způsobům omlazení pleti. Kontraindikací jsou některá onemocnění, například poruchy srážlivosti krve nebo těhotenství a kojení.

Před ošetřením

V rámci konzultace lékař zhodnotí, zda je metoda pro konkrétního klienta správnou volbou. Důležité je znát klientův životní styl a zdravotní stav, proto se lékař podrobně vyptá na případné zdravotní problémy a onemocnění. Den před zákrokem bude třeba podle instrukcí lékaře vypít cca půl litru vody nad rámec běžného pitného režimu. Dva dny před ošetřením doporučujeme vynechat antirevmatika, například brufen, a to proto, že by tyto léky mohly snížit účinnost metody.

Průběh plazmaterapie

Vlastní zákrok začíná běžným odběrem cca 8 až 10 mililitrů žilní krve. Ta se dále ve speciálním přístroji odstředí, čímž se získá plazma obohacená o krevní destičky. Tento proces zabere několik minut. Následně se provede důkladná dezinfekce ošetřované oblasti a místní znecitlivění. Potom lékař zpracovanou plazmu aplikuje tenkými jehličkami do požadované oblasti.

Po ošetření

Bezprostředně po ošetření se může objevit zarudnutí, případně i drobné modřinky v místě aplikace.  To lze překrýt šetrným make-upem. V případě zarudnutí je možné použít chladivou masku. Po ošetření je vhodné se 2 až 3 dny vyhýbat slunění, soláriu, sauně a namáhavé fyzické činnosti.

Výsledek plazmaterapie

Efekt ošetření nabíhá postupně přibližně 3 až 6 měsíců. Po tuto dobu se začínají tvořit nová kolagenová vlákna, pokožka regeneruje, mizí vrásčitá struktura pleti a ustává vypadávání vlasů. Pro dokonalý výsledek je proceduru vhodné alespoň 4x zopakovat. Plazmaterapii je možné kombinovat s dalšími metodami, jako je například aplikace kyseliny hyaluronové, mezoterapie nebo ošetření unikátními přístroji Ultracel anebo AcGen.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

* označuje povinné položky

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right