Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Ošetření očních víček a kruhů pod očima (Blepharoplasma)

Díky komplexní péči o oční víčka i okolí budete mít stále svěží a mladistvý výraz.
Oční víčka a pokožka kolem očí jsou pokryty velmi jemnou kůží, která snadno povoluje, a spolu s kruhy a tukovými výhřezy nám spolehlivě zajistí unavenou stárnoucí vizáž. Oční víčka a oční okolí lze spolehlivě ošetřit řadou účinných neinvazivních metod, které výrazně omladí a osvěží výraz obličeje.

RYCHLÉ INFO

Neinvazivní odstranění uvolněné kůže očních víček pomocí přístroje Plasmatec.
Vyhlazení vrásek kolem očí, odstranění kruhů pod očima.
Výsledek viditelný ihned po ošetření.

Vrásky na očních víčkách a kožní nadbytky

Kůže na očních víčkách s narůstajícím věkem velmi rychle ztrácí elasticitu a ztenčuje se. Její pokles pak může být tak velký, že se stává nejen estetickým, ale i funkčním problémem. Kůže totiž může zasahovat až do zorného pole a ztěžovat pohyb očních víček. To způsobuje únavu, nadměrné slzení a pocit trvalého diskomfortu. Pokleslá oční víčka lze ošetřit buď klasickou chirurgickou cestou, nebo neinvazivně pomocí přístroje PLASMATEC, který pracuje na principu frakční plazmy.

Tukové výhřezy

Pokud dojde k uvolnění očního svalu a vaziva v okolí očního víčka, dochází ke vzniku tukových výhřezů. Ty se projevují jako váčky uložené pod očima, případně v oblasti vnitřního koutku horního víčka. Protože vznik tukových výhřezů není záležitostí jen věku, ale i dědičnosti, mohou se váčky objevovat i u velmi mladých lidí. V případě tukových výhřezů je možné provést jejich odstranění chirurgickou cestou, případně zkombinovat ošetření s některou z neinvazivních metod určených na zpevnění kůže.

Kruhy pod očima

Tmavé kruhy pod očima jsou velmi častým problémem. Kůže v okolí očí je velmi jemná a bohatě cévně zásobená, proto jsou na očním okolí velmi rychle vidět jakékoliv změny. Pokud se kruhy pod očima objeví výjimečně, většinou to souvisí s nedostatkem spánku, hydratace nebo stresem. Svou roli hraje o nadměrná konzumace soli a nedostatek vitaminu A. V některých případech je hlavní příčinou zvýšená pigmentace kůže zapříčiněná mikroskopickým propouštěním drobných kožních cévek a oxidací červeného krevního barviva v oblasti očí.

Prvním krokem v řešení kruhů pod očima je dopřát si dostatečný spánek a odpočinek. Vynechejte alkohol a naopak zvyšte přísun vitaminů. Pomoci může také správně zvolený krém, například s obsahem antioxidantů a vitaminu C, který zajistí projasnění pleti. Účinná může být také jemná masáž očního okolí, která stimuluje lymfatické cesty. Pokud přesto kruhy pod očima přetrvávají, je možné využít chemické peelingy ke zesvětlení pigmentace.

Vrásky kolem očí

Nejen oční víčka, ale i okolí očí bývá postižené vráskami. Často to jsou vějířky, jejichž tvorba je výrazně spojená s mimikou. Zde je velmi účinná kyselina hyaluronová, ať už ve formě kožních výplní, nebo jako součást mezoterapeutických sér. Pomoci může také karboxyterapie, plazmaterapie, ošetření systémem Cellec V či Ultracel.

Pravidelná péče o oční víčka a okolí je nesmírně důležitá, neboť právě tato oblast velmi rychle prozradí skutečný věk. Neváhejte se proto s námi poradit, jak nejlépe o oblast očí pečovat.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

* označuje povinné položky

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right