Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Ošetření frakční plazmou (Plasmatec)

Ošetření frakční plazmou provádíme unikátním přístrojem PLASMATEC.
Ošetření frakční plazmou je velmi účinná forma ošetření pleti. Na naší klinice používáme unikátní přístroj Plasmatec. Ten pracuje formou elektrického výboje, který produkuje frakční plazmu. Tím dochází k podpoře tvorby kolagenu a elastinu a ke zlepšení látkové výměny buněk, což způsobuje omlazení tkání. Frakční plazma má proto v estetické medicíně velmi široké využití. Výsledek je trvalý a je viditelný okamžitě po zákroku.

RYCHLÉ INFO

Velmi šetrná neinvazivní metoda, bez hospitalizace.
Vyhlazení vrásek, omlazení pleti, odstranění jizev a pigmentových skvrn.
Výsledek viditelný ihned po ošetření.

Pro koho je ošetření vhodné?

Ošetření pomocí přístroje Plasmatec je možné využít k odstranění povadlé kůže očních víček a ošetření očního okolí, k vyhlazení jizev a strií, odstranění pigmentových skvrn, vyhlazení nejrůznějších vrásek, k řešení seboroických cyst, k redukci povolené horní linie rtů, zpevnění kontur obličeje a krku, k odstranění fibromů, bradavic, xantelasmat, nebo i fibromů a keloidů.

Příprava na ošetření

Při konzultaci lékař zhodnotí stav vaší kůže i to, zda je metoda vhodná právě pro vás. Ošetření nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu. Je kontraindikováno při těhotenství a kojení.

Průběh ošetření

Před procedurou se kůže důkladně očistí a aplikuje se lokální anestezie. Zákrok trvá asi 30 minut, je bezbolestný a nedochází ke krvácení. Lékař se pouze špičkou přístroje přiblíží ke kůži, ta se stáhne, aniž by docházelo k jakémukoliv narušení pokožky.

Po ošetření

Po ošetření frakční plazmou se objeví jemný šedo-hnědý poprašek, tzv. uhlíkový prášek, který zmizí po několika dnech. Celková rekonvalescence trvá přibližně tři týdny. Ošetřená oblast může mírně bolet a svědit a být lehce zduřelá. To všechno je běžná reakce na léčbu a brzy odezní. Hojení je rychlé a bez jizev, po zhojení je kůže jemnější a elastičtější. Někdy je pro dosažení optimálního výsledku potřeba absolvovat několik ošetření. Efekt pak bude bude patrný po několika měsících.

Přetrvání výsledků

Ošetření frakční plazmou přináší výrazné dlouhodobé výsledky. Ty lze ještě podpořit kvalitním životním stylem – zdravou stravou, dostatkem spánku nebo vynecháním kouření a pití alkoholu. Žádný zákrok však nedokáže zastavit přirozený proces stárnutí a je tedy možné, že po čase kůže kolem očí a na očních víčkách zase povolí. Ošetření frakční plazmou lze zopakovat, případně je možné kombinovat je s dalšími metodami, jakými jsou plazmaterapie, mezoterapie, ošetření intenzivním pulzním světlem a řadou dalších.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

[wpforms id="128"]
ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right