Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Odstranění nadměrného pocení

Odstranění nadměrného pocení provádíme pomocí botulotoxinu nebo za použití laseru.
Nadměrné pocení patří k problémům, který postiženého člověka značně společensky znevýhodňuje. Trápí muže i ženy, nejčastěji se vyskytuje na ohraničených částech těla. Na naší klinice nabízíme odstranění nadměrného pocení pomocí botulotoxinu nebo prostřednictvím laserového ošetření.

RYCHLÉ INFO

Vysoce efektivní odstranění problému s pocením.
Ošetření dlaní, chodidel, čela, zátylku, podpaží a dalších.
Dlouhodobé nebo i trvalé výsledky v závislosti na volbě metody.

Co způsobuje nadměrné pocení?

Nadměrné pocení je zapříčiněno zvýšenou činností potních žláz. Může postihovat ohraničeně určité části těla, jako jsou dlaně, chodidla, zátylek, čelo, podpaží a další. V případě celkového nadměrného pocení se může jednat o příznak onemocnění a doporučujeme lékařské vyšetření.

Lze nadměrné pocení ovlivnit životosprávou?

Ačkoliv zejména pocení určitých částí těla můžeme ovlivnit jen minimálně, přece jen jsou některé faktory, na které si můžeme dát pozor. Jedná se zejména o konzumaci alkoholu, vhodné oblékání a snížení stresové zátěže. Vliv na pocení mohou mít také některé léky, v případě těchto nežádoucích účinků doporučujeme konzultovat problém s lékařem.

Odstranění nadměrného pocení botulotoxinem

Jedná se o osvědčenou metodu odstranění nadměrného pocení. Při tomto ošetření botulotoxin paralyzuje potní žlázku, a ta omezí nebo úplně zastaví tvorbu potu. Botulotoxin se aplikuje do postižené oblasti tenkými jehličkami, obvykle se provádí jeden vpich na 1 cm2. Většinou aplikace nevyžaduje znecitlivění, pouze v případě velmi citlivých oblastí, například chodidel, se ošetření provádí v místní anestezii nebo lehkém spánku. Ošetření umožňuje vrátit se ihned do běžného života, je však třeba se vyvarovat tření ošetřené oblasti, namáhavé fyzické činnosti. Aplikaci botuloxinu je možné opakovat.

Odstranění nadměrného pocení laserem

Odstranění nadměrného pocení pomocí laseru je vysoce účinná ambulantní metoda, při které se prostřednictvím laserového paprsku omezí nebo úplně zastaví činnost potních žlázek v konkrétní oblasti. K ošetření využíváme laser. Ošetření je nebolestivé a nevyžaduje anestezii. Pro trvalý výsledek bývá potřebné ošetření několikrát zopakovat.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

[wpforms id="128"]
ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right