Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Odstranění kožních výrůstků - (mateřských) znamének, bradavic, fibromů, papilomů

K odstranění kožních výrůstků využíváme jako jediní v ČR unikátní CO2 laser Edge ONE.
Nejrůznější kožní výrůstky jsou velmi častým problémem, který postihuje osoby v každém věku. Některé se objevují v souvislosti s procesem stárnutí, jiné ovlivňuje genetika a další mohou být virového původu. Ideálním řešením k trvalému odstranění odstranění výrůstků je využití CO2 laseru, na naší klinice používáme unikátní přístroj Edge ONE.

RYCHLÉ INFO

Spolehlivá a přesná diagnostika kožních útvarů.
Odstranění výrůstků s minimálním poškozením okolních tkání.
Obvykle postačuje pouze jedno ošetření.

Které kožní výrůstky lze CO2 laserem odstranit?

Díky velké přesnosti laseru Edge ONE je možné odstranit nejrůznější druhy bradavic, včetně genitálních, měkké fibromy, nezhoubné nádůrky potní žlázy, vitiligo, leukoplakie, papilomy, nejrůznější kožní vředy a ošetřit zarůstající nehty.

Před ošetřením

Ošetření přístrojem Edge One nevyžaduje zvláštní přípravu. Lékař při konzultaci zhodnotí, o jaký typ kožního výrůstku se jedná, a zda je ošetření tímto typem laseru vhodné. V případě, že by bylo jakékoliv podezření, že by výrůstek nemusel být jednoznačně nezhoubný, může lékař doporučit odstranění klasickou chirurgickou cestou.

Průběh ošetření

Zákrok se obvykle provádí v lokální anestezii, která se aplikuje formou znecitlivující injekce nebo krému. Během zákroku má klient oči chráněné ochrannými brýlemi. Lékař následně laserem začne odpařovat výrůstek. Ošetření podle velikosti a počtu výrůstků trvá několik jednotek až desítek minut.

Po ošetření

Bezprostředně po ošetření je možné vrátit se do běžného života. Ošetřenou oblast je ale nutné chránit před slunečním zářením, neškrábat a netřít. Po dobu hojení nedoporučujeme ani solárium nebo saunu. Hojení trvá přibližně 2 týdny a je nezbytné dodržovat doporučení lékaře, aby nedošlo ke komplikacím či vedlejším účinkům.

Výsledek odstranění kožních výrůstků

Ošetření je obvykle jednorázové, v některých případech může být nutné je zopakovat. Po odpadnutí výrůstku zůstává na kůži růžová ploška, která postupně bledne. Ve většině případů a při správné následné péči se kůže vyhojí zcela bez jizvy.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

* označuje povinné položky

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right