Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Mezoterapie

Mezoterapie je jedním z nejoblíbenějších postupů, jak si udržet svěží a mladistvou vizáž.
Mezoterapie je velmi efektivní omlazovací metoda, při které se mikrojehličkami aplikují do kůže speciální roztoky, které obsahují vysoké množství vitaminů, aminokyselin, koenzymů a kyseliny hyaluronové. Tyto látky podněcují tvorbu kolagenu a navozují intenzivní regeneraci buněk. Povolená stárnoucí pokožka se napíná, pleť se rozjasňuje a vyhlazují se drobné vrásky.

RYCHLÉ INFO

Výrazné omlazení pleti, zpomalení procesu stárnutí.
Vyhlazení i středně hlubokých vrásek.
Bezbolestné ošetření, okamžitý výsledek.

Pro koho je ošetření vhodné?

Mezoterapii využívají ženy i muži, které trápí jemné až středně hluboké vrásky a věkem ochabující pokožka. Ošetření je vhodné nejen pro obličej, ale také k vyhlazení vrásek na krku, dekoltu a pažích Příznivě ovlivňuje řadu kožních problémů, počínaje suchou kůží, přes pigmentové skvrny, rozšířené póry a jizvy, až po celulitidu.

Před ošetřením

Mezoterapie nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu. Konzultace a ošetření se provádí v rámci jedné návštěvy. Lékař zhodnotí stav problému a vhodnost zvolené metody, případně může doporučit kombinaci s dalším ošetřením. Kontraindikací mezoterapie je alergie na některou složku přípravku, nedoporučuje se provádět během těhotenství a kojení.

Průběh mezoterapie

Ošetřovaná oblast se nejprve důkladně vyčistí a odezinfikuje, následně se nanese znecitlivující krém a nechá se účinkovat přibližně 20 minut. Vlastní aplikace roztoku probíhá formou mikroinjekcí do střední vrstvy kůže, která se nachází v hloubce cca 4mm. Mikroinjekce se provádí buď ručně, nebo pomocí speciálního aplikátoru.

Po mezoterapii

Po zákroku se mohou na objevit drobné pupínky, modřinky nebo zarudnutí kůže. Ty však během několika dnů rychle mizí. Návrat do běžného života je možný prakticky ihned. Den po ošetření nedoporučujeme používat make-up, pít alkohol a kouřit, vhodné je také vynechat intenzivní cvičení. V případě slunných dnů doporučujeme chránit ošetřenou pleť krémem s vysokým ochranným faktorem. 

Přetrvání výsledku mezoterapie

Efekt mezoterapie je viditelný prakticky okamžitě, v ideálním případě doporučujeme ošetření zopakovat po měsíci a pak po dalších třech. Následně výsledek stačí udržovat jednou ročně. V případě hlubokých vrásek je možné mezoterapii doplnit o kožní výplně, aplikaci botulotoxinu či jinou proceduru. Naši lékaři vám vždy poradí, která metoda je pro vás ideální.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

* označuje povinné položky

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right