Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Laserová terapie dermatofytické onychomykózy / tinea ungulum

Díky speciálnímu laserovému přístroji Edge One se plísně na nehtech zbavíte natrvalo.
Onychomykóza, lékařsky zvaná tinea ungulum, je houbová infekce nehtu. Nejčastěji se projevuje změnami zbarvení nehtu, jeho zesílením a oddělením od nehtového lůžka. Léčba onychomykózy je velmi svízelná. Neablativní laserová terapie v kombinaci s dalšími ošetřeními je velmi efektivním řešením s trvalými výsledky. Velkou předností je i to, že při léčbě nezatěžujeme organismus léky s řadou vedlejších účinků.

RYCHLÉ INFO

Vysoce účinný laser proniká hluboko do nehtu, aniž by poškodil okolní tkáně.
Individuálně kombinujeme několik ošetření pro co nejlepší výsledek.
Poradíme si i se závažnými deformitami vznikajícími po onychomykóze.

Příznaky onychomykózy

Při onemocnění ohychomykózou dochází ke změnám zbarvení nehtu. Ten může získat bílou, černou, žlutou nebo zelenou barvu. Nehet se ztlušťuje, až deformuje, je velmi křehký, drolí se. Komplikací neléčené onychomykózy může být bolestivý zánět. Zvláště pokud jsou postiženy prsty na rukou, onemocnění svého nositele společensky značně znevýhodňuje. Bohužel, řada běžně dostupných přípravků určených k léčbě onychomykózy bývá velmi málo účinná, tyto přípravky obvykle vyžadují složité podávání nebo mají mnoho vedlejších účinků.

Ošetření nehtů přístrojem Edge One

K ošetření na naší klinice používáme unikátní laserový přístroj Edge One. Laserový paprsek tohoto přístroje způsobuje, že teplo proniká hluboko do nehtu a plíseň zabíjí. Díky špičkové přesnosti a vysoké výkonnosti laseru se teplo nešíří do okolních tkání a nedochází k jejich poškození.

Pro koho je laserové ošetření vhodné?

Metoda neablativního ošetření laserem je ideální pro všechny případy onychomykózy. Platí, že v čím časnějším stadiu onemocnění se k ošetření přistoupí, tím větší šance na rychlé vyléčení je.

Příprava na laserové ošetření

Laserové ošetření nevyžaduje žádnou složitou přípravu. Lékař pouze zhodnotí stav nehtu a navrhne počet opakování ošetření, aby se klient onychomykózy skutečně trvale zbavil. Současně může navrhnout kombinaci dalších ošetření a použití některých speciálně připravených preparátů, aby došlo ke správné obnově nehtu.

Průběh ošetření

Před procedurou je potřeba nehty dokonale umýt. Ošetření je bezbolestné a nevyžaduje znecitlivění. Při zákroku lékař působí laserem na postižená místa. Tam, kde bývá postižení plísní velké, ošetřovaná plocha jiskří. Celá kúra trvá maximálně 30 minut.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

* označuje povinné položky

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right