Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Karboxyterapie

Naši specialisté přesně zhodnotí, zda je karboxyterapie vhodná pro váš problém.
Karboxyterapie je osvědčená minimálně invazivní metoda využívající léčebné vlastnosti oxidu uhličitého, který se aplikuje pod kůži. Jeho vlivem dochází k roztažení cév a stimulaci tvorby kolagenu, současně působí lipolyticky, tedy dokáže rozpouštět tuk. Karboxyterapie slouží nejen k vypnutí a omlazení pleti, ale řeší celou řadu dalších kožních problémů.

RYCHLÉ INFO

Bezpečná vysoce účinná metoda omlazení, zcela bez vedlejších účinků.
Řeší řadu kožních problémů od vrásek, přes strie až po pigmentové skvrny.
Napomáhá k odstranění celulitidy a tukových polštářků.

Pro koho je karboxyterapie vhodná?

Metoda je ideální pro osoby, které potřebují omlazení kůže obličeje, zejména okolí očních víček, spánků, čela, okolí ústních koutků, krku, dekoltu a hřbetů rukou. Řeší také jemné vrásky, kruhy pod očima, strie, pigmentové skvrny a problémy s popraskanou kůží. S ohledem na lipolytický účinek je karboxyterapie také osvědčenou metodou na zmírnění celulitidy, uplatňuje se v modelaci problematických partií, například břicha, stehen, boků či podbradku.

Příprava na karoboxyterapii

Karboxyterapie není náročnou metodou a nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Konzultaci a ošetření lze provést v rámci jedné návštěvy. Lékař nejprve zhodnotí, zda je metoda ideální právě pro váš problém a doporučí také případný počet opakování procedury. Obvykle se jedná o 5 až 10 sezení, ideálně v intervalu jednou až dvakrát týdně. V případě alergie na dezinfekční přípravky je o tom nutné lékaře informovat.

Průběh ošetření

Ošetření se provádí ambulantně a nevyžaduje znecitlivění. Lékař kůži nejprve pečlivě zdezinfikuje a následně tenkou jehlou aplikuje CO2 do míst, která vyžadují ošetření. V průběhu procedury se může objevit velmi mírná bolest v místě, kde se oxid uhličitý aplikuje, někdy je aplikace vnímaná spíše jako mravenčení či pálení.

Po karboxyterapii

Pokud jste měli během aplikace jakékoliv nepříjemné pocity, odeznívají během několika minut po zákroku. V místě aplikace se mohou objevit drobné modřinky, které se velmi rychle vstřebají. Návrat do běžného života je možný prakticky okamžitě a není nutné dodržovat žádná režimová opatření. V případně intenzivního slunečního svitu doporučujeme ošetřenou oblast chránit krémem s vysokým ochranným faktorem.

Kdy uvidím výsledek karboxyterapie?

Výsledky karboxyterapie se projeví přibližně za měsíc a potom budou přetrvávat dlouhodobě, přibližně 6 měsíců. Následně můžete ošetření kdykoliv podstoupit znovu. Co nejlepší výsledky ošetření je vhodné podpořit zdravým životním stylem. Karboxyterapii je možné kombinovat s jinými esteticko-dermatologickými zákroky.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

* označuje povinné položky

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right