Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Jehličkování/Microneedling

Při jehličkování volíme léčebné sérum podle vašich individuálních potřeb.
Jehličkování je medicínská technika, která k omlazení kůže využívá její přirozenou schopnost regenerace. Metoda spočívá v tom, že lékař vytvoří v kůži velmi jemné kanálky, vzniká tak mikrotrauma. Díky tomu se nastartuje proces obnovy kůže, ve které se tvoří a rostou nové kapiláry, je stimulována tvorba kolagenu a regenerace buněk. Pro zvýšení účinku metody se do kanálků aplikuje speciálně vybrané mezoterapeutické sérum.

RYCHLÉ INFO

Jehličkování využívá přirozené regenerační schopnosti kůže.
Efekt omlazení je výrazně podpořený využitím mezoterapeutických sér.
Zcela bezbolestné ošetření s dlouhotrvajícím efektem.

Pro koho je jehličkování určeno?

Ošetření je ideální metodou pro ženy i muže, kteří potřebují omladit a vypnout stárnoucí a ochabující pokožku. Jehličkováním lze dosáhnout vyhlazení jemných vrásek, ale také zesvětlení pigmentových skvrny a zlepšení stavu jizev. Ošetření je možné provést u všech typů pokožky, nicméně vždy je třeba, aby lékař pečlivě posoudil vhodnost terapie s ohledem na konkrétní problém.

Před ošetřením

Jehličkování nevyžaduje žádnou zvláštní přípravu. Konzultace a ošetření se provádí v rámci jedné návštěvy. Zákrok nelze provádět v těhotenství, během kojení a při alergii na některou ze složek mezoterapeutického séra.

Průběh jehličkování

Před vlastním ošetřením se provede důkladná dezinfekce ošetřované oblasti, která se hned po té znecitliví lokálním anestetikem. Lékař vybere vhodné sérum a typ mikrojehliček pro daný druh problému. Následně provádí stovky velmi jemných a mělkých vpichů, ty zasahují do hloubky 0,1 až 2 mm. Bolestivost zákroku je zcela minimální. V průběhu ošetření se může objevit drobné, zcela nevýznamné krvácení, asi jako když si rozškrábnete maličký pupínek. 

Po ošetření jehličkami

Po zákroku bývá kůže přechodně zarudlá, může připomínat čerstvě opálenou pleť. Toto zarudnutí začíná postupně mizet, obvykle to trvá 1 až 14 dnů v závislosti na citlivosti kůže. Mohou se objevit droboučké modřinky, i ty se ale rychle vstřebávají. Ošetřená kůže by se měla po dobu hojení chránit před slunečním zářením krémy s vysokým ochranným faktorem. Stejně tak není vhodné navštěvovat kosmetiku, solárium nebo saunu.

Výsledek jehličkování

Vlastním ošetřením je nastartovaný proces obnovy kůže, který bude trvat několik měsíců. V této době se vytváří nový kolagen, zregenerují se kožní buňky a kůže se stává elastičtější a projasněnější, jemné vrásky postupně mizí. Pro dosažení optimálního výsledku je ošetření vhodné několikrát zopakovat, obvykle se doporučují tři sezení.
Následně postačuje udržovací procedura jedenkrát za rok, případně podle dohody s lékařem častěji.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

* označuje povinné položky

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right