Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Akce, soutěže, novinky a rozhovory

Beauty Večer v ABClinic

ABClinic Art & Beauty Vás zve 26. října 2021 od 17:00 na „EXKLUZIVNÍ PODZIMNÍ TRENDY V ESTETICE“. Zažijte s námi příjemný večer v zákulisí kliniky a získejte nejnovější informace o novinkách a trendech estetické medicíny!

číst více

Infuzní terapie s vitaminem C

Při jakékoliv zvýšené psychické nebo fyzické zátěži, stresu, nemoci nebo chronických zánětech dochází ke značné spotřebě vitaminu C. Infuzně / nitrožilně lze tuto spotřebu efektivně navýšit.

číst více

Rozhovor s MUDr. Patrikem Gabrišem

Rozhovor s MUDr. Patrikem Gabrišem - novým lékařem v týmu DERMATOLOGIE ABClinic Art & Beauty.

číst více

Špičkové výplně Teosyal s 15% slevou

Extra pro Vás výplně Teosyal s 15% slevou! Pojďte si s námi užít glamour dny se švýcarskou značkou Teosyal! Až do konce října (včetně sobot) můžete získat špičkové výplně Teosyal s 15% slevou.

číst více

Liftingové nitě Aptos

Niťový lifting představuje úžasnou metodu napnutí a zpevnění ochabujících tkání v oblasti obličeje. Nabízí alternativu k chirurgickým zákrokům a jeho popularita neustále roste.

číst více

Zvětšení prsou vlastním tukem, Augmentace nebo Modelace s implantátem Mentor

Až do 31. října získáte k zákroku zvětšení prsou vlastním tukem hospitalizaci, 2x prádlo a 1 ošetření LPG přístrojem v hodnotě 8 500 Kč zcela zdarma.

+

Máme pro Vás Extra nabídku! Pro velký zájem o operace prsou přicházíme s další výjimečnou akcí!

Na všechny augmentace nebo modelace s implantátem získáte do konce října 20% slevu na implantáty MENTOR.

Nadále běží akce na augmentaci s vlastním tukem, kde jako bonus získáte dárek v hodnotě 8 500 Kč. Akce nelze vzájemně kombinovat.

číst více

Intimní omlazení Revigen

Zabraňte stárnutí ženského klína a užívejte si sexuální potěšení.

Omlazení obličeje patří v dnešní době ke standardním zákrokům, které ženy vyhledávají pravidelně nebo již v brzkém věku jako prevenci. Stejně tak však stárne i intimní oblast (vagina), která ztrácí pevnost, objem, pánevní svaly slábnou.

číst více

Vaginální rejuvenace

Ženy chtějí mít možnost i nadále vést aktivní život a naplňovat sexuální život.

Efektivní multifunkční rejuvenační systém pro vaginální omlazení ReviGen je inovativní a bezbolestná metoda, která otevírá nové perspektivy k léčbě vulvovaginálních chorob. Energie ReviGenu účinně a bezpečně zasahují k nápravě poruch estetiky a funkce ženských pohlavních orgánů.

číst více

NOVINKA: GelaVis HA Premium

Anti-age kapsle pro elegantní „mládnutí” a buněčnou ochranu. Gelavis HA Premium Quality je švýcarská kapsle s kyselinou hyaluronovou, která obsahuje dvě různé molekulové hmotnosti a je navržena tak, aby dosáhla hydratace, posílení a pružnosti pokožky obličeje i celého těla.

číst více

SUPER PŘÍLEŽITOST!

Hýčkejte pleť nejlepšími přípravky a dopřejte jí výživu a regeneraci! Mezoterapie 10 % sleva, mikrojehličkování perfoskin 15 % sleva. PRODLOUŽENO DO 24. 9.!

číst více

MUDr. Věra Šatánková a výherkyně Soutěže o krásný dekolt Jana Kollárová ve spolupráci s Motiva Implantáty

Jana byla náhodně vybrána z desítek uchazeček soutěže, kterou vyhlásila ABClinic Art & Beauty v dubnu 2021.

číst více

NOVINKA: Collagen Nithya nově v ABClinic Art & Beauty

Kolagen je vláknitý protein, který je základem lidských tkání včetně kůže, šlach, vazů, chrupavek, kostí a zubů. Tvoří přibližně 25 % všech proteinů v lidském těle. S postupujícím věkem tvorba kolagenu fibroblasty klesá a dochází k fragmentaci kolagenových svazků.

číst více

Body Jet EVO = Revoluce v liposukci a přenosu tuku

Na ABClinic Art & Beauty používáme jeden z nejmodernějších přístrojů pro odsávání tuků – Body Jet EVO.

číst více

SUMMMER DAYS –15 %

–15 % na všechny zákroky plastické chirurgie! Využijte naši akční nabídku SUMMER DAYS a naplánujte si v období letního volna splnění svých snů.

číst více

Sledujte příběh herečky Ivany Wojtylové a osudové setkání s MUDr. Anetou Krajcovou

Konečně je to tady! Máme pro Vás celý příběh Ivany Wojtylové a její cestu za svým snem. Výsledek je krásný a věříme, že i Vás nadchne, abyste pro sebe udělali totéž! S ABClinic Art & Beauty. Herečka Ivana Wojtylová svá nová prsa vnímá jako návrat k sobě. Ivana Wojtylová zatím neměla moc času myslet sama na sebe. Dva roky po narození dcery ji opustil manžel a musela se hodně otáčet, aby se s dcerou uživila. Letos jí bude devětapadesát, je trojnásobnou babičkou a konečně se může věnovat plnění svých přání a tužeb. Díky plastické operaci prsou si jedno z nich právě škrtla.

číst více

NOVINKA: D–LAB NUTRICOSMETICS

D-LAB Nutricosmetics je přední francouzská nutriční kosmetika, která staví na základu krásné a zdravé pleti s výživou zevnitř. Nyní nově v naší klinice k zakoupení.

číst více

Zbavte se známek stárnutí

Do 30. 6. 2021 ke každému minifaceliftu nebo U-liftingu aplikace botulotoxinu do čela v hodnotě 4 800 Kč ZDARMA!

číst více

Omlazení bez skalpelu

Zbavte se vrásek a povadlé pleti na obličeji a krku. Lifting HIFU se slevou až 15 % pouze do 6. 6. 2021

číst více

Soutěžte s ABClinic Art & Beauty a Motiva implantáty o krásný dekolt zdarma a 20 voucherů na 5 000 Kč

Termín:
6. dubna až 6. května 2021 17. dubna 2021

Výhry:
Augmentace prsou zdarma
+ 2x voucher na 10 000 Kč
+ 20x voucher na 5 000 Kč

číst více

Rozhovory s MUDr. Věrou Šatánkovou a naší spokojenou klientkou Barborou

Připravili jsme si pro vás rozhovory s plastickým chirurgem a klientkou Barborou, která podstoupila v naší klinice augmentaci prsou kvůli asymetrii. Inspirujte se jejím příběhem a najděte si čas pro sebe!

číst více

Připravte pleť na jaro a dopřejte si zdravější a omlazenou pokožku!

Do 31. března 2021 k nákupu 2 aplikací redermalizace nebo 2 aplikací mezoterapie získáte kvalitní peeling DERMACEUTIC za 1 500 Kč zdarma.

číst více

Umění dokonalé postavy s komplexním programem

Krásné břicho s bonusem až 7 500 Kč do 31. března 2021.

číst více

Liposukce a lipolýza v moderním stylu

Jestli je tato doba v něčem opravdu výhodná, pak je to čas, který máme pro realizaci svých velkých snů.  Cesta za perfektní postavou může být jednou z nich. Pokud dlouhodobě řešíte snížení váhy a zvažujete zákroky spojené s odstraněním tuku, přichází ideální chvíle právě teď. Vydejte se s námi na malou exkurzi, abyste získali jistotu, sebevědomí, a třeba už příště do znovuotevřeného baru či kanceláře vejdete s figurou, kterou jste si vždycky přáli. Jen vám zkrátka chyběly informace, odvaha a čas.

číst více

Jak vylepšit intimní partie

Mnoho žen i mužů trápí potíže v oblasti intimních partií a hledají jejich efektivní řešení. Estetická medicína si s řadou z nich umí velmi dobře poradit. Pomáhá ženám při nespokojenosti s tvarem či velikostí stydkých pysků, odstraní projevy stárnutí v oblasti intimních partií, mužům nabízí řešení při problémech s příliš úzkou předkožkou nebo velikostí penisu.

číst více

Tipy jak se starat o pleť v zimě

… a využít tento čas ve svůj prospěch.

 

Suchá, mastná, smíšená – jednoduše, ať je vaše pleť jakákoliv, v zimě si žádá zvýšenou péči. Už proto, že se více vysušuje, snadno se poškodí její ochranný film a občas sami něco podceníme. Ale abychom na zimu jen nenaříkali, je to také ideální doba, kdy se můžeme zbavit nežádoucích  pigmentací, výrůstků, chloupků a vrásek. Pojďme si to tedy shrnout.

číst více

Mommy makeover jako sochařina – dokonalá silueta i po porodu

Po těhotenství, po porodu, zkrátka, jak se říká, po dětech, je ženské tělo často poznamenané hormonálními a váhovými změnami. Do ABClinic Art & Beauty přicházejí často ženy, které chtějí i jako maminky dobře vypadat. Paní doktorka Věra Šatánková jako žena ženám velice dobře rozumí, umí jim naslouchat, zná jejich trampoty i přání a jako zkušená operatérka dovede pomoci.

číst více

Kapsulární kontraktura po zvětšení prsou implantáty a jak jí předejít

Krásná prsa jsou přáním mnoha žen. Dnes již existuje mnoho způsobů, jak docílit atraktivního dekoltu i u žen, kterým od přírody „nebylo dáno“. Jednou z nejtradičnějších a nejčastějších metod je zvětšení prsou pomocí prsních implantátů. Jako každá operace však i tato může způsobit komplikace. My jsme si povídali s doktorem z ABClinic Art & Beauty v Praze o jedné z nejčastějších obtíží po augmentaci prsou, tzv. kapsulární kontraktuře, ale i o tom, jaké existují způsoby její prevence.

číst více

Jaký prsní implantát je ten pravý?

Snad každá žena, která se poctivě připravuje na zvětšení neboli augmentaci prsou, se na své cestě za vysněným dekoltem zabývá touto otázkou. Existuje mnoho diskuzních fór, kde dívky a ženy diskutují a navzájem si doporučují „ten správný implantát“. Co může být vhodné pro jednu ženu, nemusí však pasovat druhé. Pojďme si tedy říci, co všechno je nutné při volbě implantátu zvážit.

číst více

Zpět v čase s faceliftem

Stojíte před zrcadlem a máte pocit, že s vaší krásou už to není úplně ono? Zdá se vám, že kontury obličeje povadají, vrásky jsou stále hlubší a vy vypadáte unaveně a vyčerpaně, i když se tak vůbec necítíte? Pátráte, která z osvědčených omlazovacích metod je ideální právě pro vás? Možná to bude facelift, pojďme to společně zjistit!

číst více

Velký rozhovor o růžovce (onemocnění Rosacea)

Zčervenání kůže v obličeji zažíváme každý z nás dočasně např. po sportu, intenzivnější fyzické aktivitě nebo změně teplot. Je-li však trvalé, může se jednat o růžovku neboli rosaceu. Rosacea je chronické zánětlivé onemocnění kůže postihující ca 10% populace, většinou po 30. roce života, nejčastěji mezi 40-60 lety, ve větší míře se s ní potýkají ženy. Dobrá zpráva je, že růžovku je možno léčit. Dr. Alberto Leguina-Ruzzi odpověděl na několik dotazů k tomuto onemocnění a vysvětluje, jaký postup při léčbě rosacey používá nejčastěji on.

číst více

Žít bez akné je snadné!

Ptáte se, jak může někdo něco takového říct, když vy se svým akné bojujete roky? Vyzkoušeli jste všechna možná ošetření, někdy se kůže opravdu trochu zlepšila, ale pak nastal zase sešup dolů? Pojďme se na akné podívat znovu a lépe!

číst více

Tipy jak chránit pleť přes léto

...a vyhnout se nejen nežádoucím pigmentacím.

Čas léta a slunce je tady a většina z nás myslí na to, jak si co nejvíc užít letních radovánek. Možná si také klademe otázku, jak budeme po zimě vypadat v plavkách, a tak trochu už zapomínáme přemýšlet, jak připravit naši kůži na dny plné slunce. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, jak připravit na léto a neutrpět slunečním zářením. Tak pojďme na to!

číst více
ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right