Dr. Štyrchunova Tatiana

Dr. Tatiana Štyrchunova

Estetická dermatologie
Korektivní dermatologie
Dermatovenerologie
Dermatologie

Mám ráda precizní a profesionální přístup: ‚Detaily vytváří krásu celku‘.

Dr. Štyrchunova vystudovala lékařskou fakultu ve Volgogradu v oboru všeobecné lékařství v letech 1990–1996, specializaci v oboru dermatovenerologie 1996–1998, atestaci v oboru dermatovenerologie v roce 1998.

Dr. Štyrchunova se specializuje na laserová ošetření, invazivní a neinvazivní omlazovací metody, odstranění znamének, injekční metody, niťový lifting, chemické peelingy.

Pracovní zkušenosti

 • Své pracovní zkušenosti získala v dermatovenerologické ambulanci a stacionáru v letech 1998–2001, později pracovala jako venerolog v krajské porodnici a paralelně začala pracovat jako korektivní dermatolog na klinice estetické medicíny.
 • V roce 2008 začala pracovat v klinice Asklepion na oddělení dermatologie jako korektivní dermatolog, kde získala zkušenosti v kožní chirurgii a dermatoskopii, absolvovala kurz kožní chirurgie na IPVZ a dermatoskopický kurz.
 • Od roku 2014 působila na prestižní pražské klinice jako korektivní dermatolog s VIP klientelou. Do týmu ABClinic Art & Beauty přichází v únoru 2020 jako estetický dermatolog a dermatovenerolog.

Jazyk(y)

 • Český jazyk
 • Anglický jazyk
 • Ruský jazyk

Video

Před / Po

Slova našich klientů
 • Redermalizace mi krásně zjemnila pleť a barevně ji sjednotila. Je krásná, hebká a má takový fresh look. Paní doktorka Štyrchunová je nesmírně empatická, šikovná a skvělá, ošetření u ní je příjemný zážitek. Vždy odcházím spokojená s výsledkem.

  Dermatologie
  Dermatologie Klientka ABClinic Art & Beauty
 • Stojí to za to! Bylo to poprvé, co jsem na obličeji udělala něco takového, takže jsem byla nervózní. Když jsem ale přišla, okamžitě jsem cítila, že jsem v dobrých rukou. Navíc mi řekl, že něco takového mému obličeji neudělá, což si myslím, že by neřekl každý doktor. Procedura byla bezbolestná a výsledek miluji! Každému, kdo něco takového plánuje, doporučuji! A já určitě přijdu znova!

  Dermatologie
  Dermatologie Klientka ABClinic Art & Beauty
 • Paní doktorka je jednička! Nelíbil se mi můj horní ret, byl úzký a měla jsem hroznou mezeru mezi nosem a rtem. Vždy jsem toužila po plnějších rtech, a myslela si, že se s tím prostě musím smířit, protože napíchané kačeří rty se mi nikdy nelíbily. Rty jsem si během dvou měsíců nechala píchnout dvakrát, velikost je teď přesně taková, jakou jsem si představovala. Naprostá spokojenost! Děkuji.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie Klientka ABClinic Art & Beauty
ABClinic zákroky A→Z
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.