COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
objednat konzultaciZavolejte nám

COVID-19

Zvýšený hygienický režim na ABCLINIC Art & Beauty

Milé klientky a klienti,

i na ABCLINIC Art & Beauty, s ohledem na epidemii viru SARS – CoV – 2, zvyšujeme hygienická opatření pro Vaší bezpečnost tak, aby Vaše plánovaná konzultace, terapie nebo operace nemusela být zrušena.

  1. Harmonogram konzultací a terapií je vytvářen s ohledem na to, aby se klienti na klinice potkali co nejméně – dodržujte proto prosím Vámi určenou objednací hodinu.
  2. Personál je vybavený zdravotnickými rouškami a pro naši i Vaši bezpečnost používáme aplikaci „e-Rouška“.
  3. S ohledem na minimalizaci rizika případného přenosu viru, platí i nadále zákaz návštěv na lůžkovém oddělení kliniky. Omezte prosím i Váš doprovod ke konzultaci nebo terapii.
  4. Na klinice používáme výhradně jednorázové prostředky a kontaktní předměty a plochy jsou po každé návštěvě klienta desinfikovány.
  5. U vstupu na kliniku vyplní každý návštěvník dotazník zaměřen na depistáž možných rizikových kontaktů a aktuálního zdravotního stavu.
  6. Pro minimalizaci kontaktu doporučujeme klientům využívat co nejvíce možnost on-line konzultací. Naše klinika disponuje nejmodernějšími diagnostickými přístroji v ČR a SR s možností vizualizace výsledků operace. Prosím, obraťte se s možností takové on-line konzultace na recepci viz.  www.abclinic.com/kontakt
  7. Tato opatření mají za cíl ještě více zvýšit již tak vysoké standardy hygienického režimu na naší klinice a umožnit Vám plně využít všech možnosti diagnostiky a terapie, které ABClinic Art & Beauty nabízí.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

ABCLINIC MEMBERS
PŘIHLÁSITregistrovat
ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8, 148 00 Praha 4
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
crosschevron-down