Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

Přístroje

Neinvazivní nebo miniinvazivní přístrojová ošetření jsou v plastické a estetické dermatologii v dnešní době základním kamenem péče. Díky nim můžeme velmi rychle, efektivně a bez dlouhé rekonvalescence dosáhnout vynikajících výsledků při omlazení kůže, vyhlazení vrásek, formování tělesných kontur, odstranění kožních výrůstků a tetování, zesvětlení pigmentací, léčbě akné a řadě dalších.

RYCHLÉ INFO

Na naší klinice používáme nejmodernější přístrojové vybavení předních světových výrobců.
Tyto přístroje nabízí řadu inovativních funkcí, pracujeme s ablativními i neablativními lasery, přístroji fungujícími na principu radiofrekvence, intenzivního pulzního světla nebo frakční plazmy.
Díky těmto unikátním přístrojům mohou naši odborníci pracovat komfortně a s absolutní přesností, která našim klientům přináší vynikající a dlouhodobé výsledky.

Ultracel Q + HIFU

ZOBRAZIT V E-SHOPU
Jedná se o revoluční neinvazivní vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk (HIFU), který se využívá v dvěma základním účelům: pro vypnutí a omlazení kůže na obličeji a těle a k formování problematických partií. Soustředěná energie vysílaná do tkáně stimuluje tvorbu kolagenu, což vede ke zpevnění povadlé pokožky. Unikátnost přístroje spočívá ve vysoké rychlosti a přesném zacílení na konkrétní tkáně, zasahuje do větší hloubky než lasery užívané v dermatologii. Je ideální pro vyhlazení vrásek, odstranění kruhů pod očima, povadlého obočí nebo uvolněné kůže v oblasti očních víček. Využívá se také k řešení problematických partií jako je bříško, boky, stehna, hýždě, povadlá kůže paží či dvojitá brada. Je ideální metodou k celkovému zpevnění tělesných kontur.
Ošetření přístrojem Ultracel zabere přibližně hodinu, je zcela bezbolestné a přináší přirozené a dlouhodobé výsledky.

Cellec V system

ZOBRAZIT V E-SHOPU
Cellec V system vysílá intenzivní pulzní světlo (IPL), které se s velkou efektivitou využívá k ošetření řady kožních problémů. Systém má devět filtrů, které slouží pro různé problémy a odlišné typy pokožky, a umožňuje tak naprosto přesné zacílení, aniž by došlo k poškození okolních tkání. Pomocí ošetření systémem Cellec V lze výrazně omladit povadlou stárnoucí pleť, ošetřit akné, pigmentové skvrny, cévní léze nebo odstranit chloupky. Ošetření je zcela bezbolestné a nevyžaduje rekonvalescenci
AcGen je unikátní a inovativní zařízení určené pro léčbu akné. Pracuje na principu radiofrekvence. Pomocí jehlovitých nebo mřížkových hlavic dokáže narušit mazovou žlázu, aniž by došlo ke spálení okolí. Účinnost přístroje AcGen je klinicky potvrzená a je to nejnovější metoda, která nevyžaduje farmakologickou intervenci.
TRI-Beam je velmi moderní a přesný Q-Switched Nd: YAG laser s širokým spektrem využití. Jedná se o jeden z nejúčinnějších přístrojů na odstranění tetování, využívá se také k radikálnímu omlazení kůže, pigmentových a cévních lézí, chloupků, využívá se i k peelingu obličeje a řešení řady dalších problémů. Díky možnostem využít soustředné nebo naopak rozptýlené paprsky, nabízí přístroj velmi efektivní a šetrné ošetření s perfektními výsledky.
Jedná se o čistý, naprosto přesný a vysoce výkonný CO2 LASER, který vydává velmi intenzivní energii ve velmi krátkém čase. Díky tomu nedochází k tepelnému poškození okolních tkání, což minimalizuje bolestivost ošetření i riziko vzniku jizvy po zákroku. Přesnost tohoto přístroje umožňuje jeho využití i na léze menší než 1mm. Možnost chirurgického a frakcionovaného nastavení nabízí celou řadu použití, například omlazení kůže, vyhlazení vrásek, odstranění pigmentových lézí nebo odstranění nejrůznějších kožních výrůstků a řadu dalších. Kromě využití v dermatologii se tento laser využívá v estetické chirurgii, například pro laserem asistovanou operaci dolních víček, nebo v estetické gynekologii k rejuvenaci vaginy a mnoha dalším zákrokům. Oblíbený je především pro velmi rychlé a bezbolestné ošetření.

PLASMATEC

ZOBRAZIT V E-SHOPU
Jedná se o přístroj, který pracuje na principu frakční plazmy. Ta má schopnost ovlivnit tvorbu kolagenu a elastinu a stimuluje látkovou výměnu buněk. PLASMATEC má proto široké využití v estetické dermatologii. Uplatňuje se především pro úpravu očních víček a očního okolí, jizev, strií, zesvětlení pigmentových skvrn  sjednocení tónu pokožky, řeší vrásky, kontury rtů, seboroické cysty, bradavice, xantelasma, keloidy, fibromy a řadu dalších. Jedná se o bezbolestné ošetření.
Revitex je vysoce účinný multifunkční HIFU systém, který díky exkluzivní technologii kombinuje energii mikroskopicky zaměřeného ultrazvuku s účinky vysokofrekvenčního záření. Díky tomu přináší unikátní výsledky ošetření. Paprsek přístroje působí tepelně, což způsobuje okamžitou kontrakci kolagenových vláken a nastartuje tvorbu nového kolagenu, která pak probíhá ještě několik měsíců po ošetření. Přístroj je schopen zasáhnout do různých vrstev tkáně, od 1,5 do 4,5 mm na obličej a od 8 do 13 mm na těle. Aktivuje přirozené mechanismy v buňkách odpovědných za regeneraci tkání a stimuluje procesy, které spouští rozklad tuků. Uplatňuje se při ošetření povolené kůže a zmírňuje známky stárnutí, slouží k odstranění a zmenšení nežádoucích tukových polštářků. Ošetření vede k přirozenému zpevnění kontur tváře, krku a dekoltu, zmenšení dvojité brady a zlepšení elasticity kůže. Výsledky ošetření nabíhají postupně, několik měsíců se zlepšují, přičemž maxima dosahují za 4 – 6 měsíců po dokončení léčebného cyklu. Následně přetrvávají nejméně rok.
Acryos je systém pro inovativní a efektivní ošetření celulitidy a tukových polštářků. Tato speciální technologie ACRYOS «SLIM THERMAL SHOCK» byla vyvinuta na základě vědeckých poznatků o složení tukové tkáně. Kombinuje různé terapeutické mechanismy, aby se hned po prvních sezeních dosáhlo viditelné redukce tukové tkáně a celulitidy. Systém využívá střídání fáze kryolipolýzy s fází hypertermie, která je spojená s elektroporačními a excitomotorickými proudy, laserovou terapií, infračervenými paprsky a foto-biostimulací. Kryolipolýza spouští transdiferenciaci tukových buněk, zatímco fáze hypertermie způsobuje zrychlení buněčného metabolismu, což podporuje redukci lokalizovaného tuku. Vysokofrekvenční pulzní elektroporační proudy umožňují aktivním látkám proniknout hluboko do mezibuněčného prostoru. Aplikují se ve fázi hypertermie a stimulují svalová vlákna, zesilují krevní oběh, napínají tkáně a uvolňují tukové buňky. Nízkoúrovňová laserová terapie způsobuje uvolnění nitrobuněčných triglyceridů, které jsou dále metabolizovány. Infračervené paprsky stimulují buněčnou látkovou výměnu, což brání zadržování vody. ACRYOS je vybaven čtyřmi původními kruhovými podložkami s chirurgickou nerezovou plochou základnou, které synergicky vysílají různé druhy terapeutické energie: tepelně-elektricko-fotonická. Ošetření může být zcela zautomatizované a nevyžaduje zásah terapeuta, probíhá pohodlně a neinvazivně. Je zcela nebolestivé, bez vedlejší účinků a s maximálními výsledky. K dispozici jsou 4 specifické programy. Umožňuje ošetření velkých částí těla, současně na dvou různých zónách. Lze použít také ruční nástavec určený pro specifické ošetření obličeje, který má stejné vlastnosti jako příslušenství pro ošetření těla.

Lipotouch

LIPOTOUCH je unikátní přístroj, který generuje nízkofrekvenční ultrazvuk. Díky fyzikálnímu jevu známému jako kavitace způsobuje postupné štěpení tukových buněk. Tím dochází k úbytku tukové tkáně, aniž by bylo poškozeno okolí. Rozpad tukových buněk způsobený tímto přístrojem má za následek únik triglyceridů do mezibuněčného prostoru, který pak může být vyloučen vylučovacími orgány. Proto je nezbytné, aby léčba Lipotouchem byla kombinována s lymfodrenáží. Metoda má řadu zdravotních a estetických účinků – rozkládá tuk a formuje postavu, zajišťuje okysličení a revaskularizaci pokožky, vede k vyloučení nadbytečných tekutin z tkání, podporuje cirkulaci v drobných cévkách, zlepšuje pružnost tkání a její napětí. Využívá se k léčbě celulitidy, tukových polštářků, řešení nerovností po liposukci, k formování těla nebo k odstranění lipomů. Ošetření je možné aplikovat na břicho, boky, stehna, vnitřní strany kolen a řadu dalších. Jedná se o neinvazivní, bezbolestnou metodu, která nevyžaduje žádnou rekonvalescenci.
ZOBRAZIT V E-SHOPU

Oxyage

Přístroj OXYAGE nabízí svým působením okysličení a novou energii pro pokožku. Kombinuje ošetření pomocí čtyř technologií, které se vzájemně doplňují. Jedná se o oxyporační systém, mesoporaci, mesomasáž a kryoporaci. Oxyporační systém přináší anti-aging a revitalizační účinky, zasahuje hluboko do tkání, aktivuje proces revitalizace buněk perfuzí pokožky čistým kyslíkem, což ji projasní, omladí a ozdraví. Dalším krokem je mesoporace, což je bezbolestná, neinvazivní a vysoce účinná kosmetická alternativa mezoterapie. Jedná se o revoluci v aplikaci „mezokosmetiky“. Jedná se o nový způsob, jak rychle, neinvazivně, bezpečně a efektivně dosáhnout hlubokého pronikání aktivních látek do tkání. Používá se pro ošetření obličeje i těla. Aktivní látky se dodávají přímo do mezibuněčného prostoru. Mesomasáž spočívá v použití „elektricky vodivého masážního systému“, který zlepšuje výsledky masáží těla díky bioelektrickým impulzům přenášeným pomocí speciálních, vysoce vodivých rukavic. Ošetření se provádí jemnými, rytmickými a precizními manipulacemi. Použitý typ proudu je zcela bezpečný a pro tělo neškodný, navozuje příjemný pocit uvolnění a pohody. Usnadňuje práci terapeuta, zvyšuje účinnost masáže a zkracuje dobu léčby. „Mezostimulační vlny“ lze použít k léčbě většiny nedokonalostí způsobených únavou a stárnutím kůže. Zlepšují pružnost pokožky, ta okamžitě získává svěží, hladký a jasný vzhled. Kryo-elektroforéza je inovativní technika, při které se pomocí speciálního nástavce aplikují za pomoci mikroproudů aktivní látky kryokosmetiky hluboko do tkání. Tyto mikroproudy zvyšují propustnost kůže a usnadňují pronikání aktivních látek. Tato výjimečná technologie kombinuje „kryoporaci“ se speciální kryokosmetikou určenou například pro tvarování boků, hýždí a břicha a k úpravám kontur obličeje i těla.
ZOBRAZIT V E-SHOPU

Revigen

Přístroj Revigen je unikátní novinkou společnosti Reneve, který slouží k rejuvenaci zevního genitálu a vaginy. Ošetření je mimořádně účinné a rychlé. Zlepšuje metabolismus buněk a podporuje regeneraci sliznic. Použití Revigenu je nebolestivé a nevyžaduje žádnou rekonvalescenci. Přístroj měl premiéru na IMCAS 2020 v Paříži.
ZOBRAZIT V E-SHOPU

LPG - NEW Cellu M6 ALLIANCE LAB

Jedná se o profesionální přístroj Cellu M6® poslední generace, který pracuje metodou Endermologie. Jedná se inovativní technologii pracující na principu válečku a klapky, která ve spojení se sekvenčním podtlakem hloubkově stimuluje a aktivuje tkáň ve všech vrstvách. Tímto postupem lze značně zvýšit účinnost ošetření. Přístroj umožňuje využití přesně přizpůsobit specifickým potřebám kůže každého člověka. Dochází k odstranění velké části odolných tukových zásob, vede ke zeštíhlení pasu, zpevnění pokožky a vyhlazení celulitidy. Ošetření je neinvazivní, nebolestivé a umožňuje okamžitý návrat k běžným aktivitám. Výsledky jsou viditelné již po třech ošetřeních.
ZOBRAZIT V E-SHOPU

HUBER 360® EVOLUTION

Systém HUBER 360® EVOLUTION přináší přirozené a efektivní řešení pro zdraví a kondici v každém věku. Tento terapeutický přístroj má integrovanou funkční diagnostiku se sedmi referenčními testy a sestavuje kompletní výsledky cvičení každého pacienta. Disponuje čtyřmi sty čtyřiceti přednastavenými protokoly cvičení, výběrem dvanácti sportovních disciplín a zajišťuje regeneraci svalů po zátěži. S využitím přístroje HUBER 360® EVOLUTION lze zlepšit většinu stavů po úrazech i fyziologických změnách způsobených nevhodným životním stylem. Je ideální například pro cílenou léčbu po úrazech kotníku, kolena, kyčle, ramen a zad. Přístroj má v pohyblivé plošině a obou madlech integrované senzory, které umožňují komplexní a současně zábavné rehabilitační cvičení. Trénink pacienta je rozdělen do čtyř základních pohybových režimů: Cílená cvičení na zvýšení rozsahu pohybu, cvičení pro mobilizaci kloubů a bezpečné a rychlé uvolnění bolestivých blokací, a cvičení pro dynamická posílení a lepší koordinaci pohybu. Zpětná vazba na displeji pomáhá cviky provádět správně, dochází k aktivizaci povrchového svalstva i hloubkového stabilizačního systému. Hravé balanční cvičení pomáhá pacientům znovu získat rovnováhu a jistotu při chůzi. Zlepšuje držení těla i stabilitu. Dynamická cvičení jsou přizpůsobená dle fyzické kondice každého člověka a zvyšují jeho vytrvalost. Dochází ke snížení BMI a zlepšení stavu kardiovaskulárního systému. Systém umožňuje i Neuro Physical Training, což je unikátní trénink, který aktivuje současně fyzické i kognitivní funkce. Cvičení je efektivní, motivační a zábavné. Přístroj nabízí i nový sportovní zážitek pro přirozené, efektivní a rychlé tvarování postavy. Díky střídání fází zatížení a uvolnění těla toto cvičení velmi rychle stimuluje metabolismus, dochází k maximálnímu spalování tuků a tvorbě svalové hmoty. Je to ideální řešení pro modelaci postavy a zlepšení fyzické kondice v rekordním čase.
ZOBRAZIT V E-SHOPU

IrSkin

IRSKIN je unikátní videodermatoskop s vysokým rozlišením určený pro přesnou diagnostiku problémů kůže a kožních útvarů. Klinické snímky získané kamerou celého těla se automaticky ukládají do složky pacienta a lze je použít jako realistickou mapu těla pacienta. Přístroj využívá počítač nejnovější generace se dvěma lékařskými obrazovkami BARCO s rozlišením 1900 × 1200, kameru s 10 megapixely se 6 úrovněmi zvětšení od 8x do 100x. K dispozici je bezdrátová kamera pro celkové skenování těla, přístroj automaticky generuje tři různé lékařské zprávy v pdf formátu. Mapa těla je jednoduchý, intuitivní a organizovaný nástroj pro vkládání obrázků. Každý pořízený dermoskopický snímek lze umístit na předem uloženou postavu pacienta nebo na klinickou fotografii pacienta získanou pomocí kamery Total Body Camera. Pokud je přítomno více dermoskopických obrazů stejného névu ve stejném bodě mapy, je možné jedinečné sledování léze. Díky dokonalé technologii lze objevit i malé detaily, které mohou být důležité pro diagnostiku. Protože dermoskopickou diagnostiku kožních lézí často komplikují nejrůznější chloupky, software IRSkin nabízí funkci Razor, která se snaží o algoritmické odstranění chloupků. Diagnostika kožních změn pomocí systému Irskin je pro klienta rychlá a velmi spolehlivá.
ZOBRAZIT V E-SHOPU
Soft Plus je jedinečný, zcela samostatný systém hodnocení stavu kůže, celulitidy a vlasové pokožky. Jedná se o objektivní, velmi přesné vědecké posouzení, které umožňuje odborníkům navrhnout nejefektivnější řešení problému. Díky několika typům sond a prostřednictvím integrované kamery poskytuje systém digitální i vizuální hodnocení. Klient tak získává podrobnou zprávu o analyzované oblasti a také veškerá doporučení vyplývající ze získaných dat. Pomocí systému Soft Plus lze zjistit stav hydratace kůže, její pružnost, množství kožního mazu a pH. Zhodnotí také rovnoměrnost pigmentací, hladinu melaninu a biologický věk kůže, fototyp a teplotu. Klient dostává informaci, jak moc je jeho kůže citlivá a jakou má toleranci vůči UV záření a různým laserovým ošetřením. Metodu lze využít na různých částech těla, systém disponuje například programem na zhodnocení kůže rukou, vlasové pokožky, velmi využívané je zjištění stavu celulitidy a zadržování vody v těle. Každý odborník ví, že základem úspěšné léčby a péče je dokonalá znalost konkrétního problému. A právě díky tomu je systém Soft Plus oblíbeným u špičkových odborníků po celém světě.
MoreMe DBQ3-3 používá patentovanou technologii fluorescence a osvětlení pokožky, čímž odhaluje problémy i v hlubších vrstvách kůže. Ty mohou být pouhýma očima obtížně identifikovatelné. Tento detektor kůže, založený na technologii cloud computingu, vizualizuje nejčastější kožní problémy pomocí umělé inteligence AI. Na základě velkých dat AI může systém automaticky doporučit produkty péče o pleť a individuálně přizpůsobená kosmetická řešení. Inteligentní analyzátor DJM DBQ3-3 umožňuje vyhodnocení obrazu celé pokožky obličeje a vizualizuje její případné nepravidelnosti. Přístroj je vybaven pěti různými světelnými režimy a umožňuje přepínat mezi deseti nastaveními analýzy kůže.

Crisalix

Jedná se o unikátní systém pro 3D modelaci výsledku estetické operace. Díky tomu mohou klienti vidět, jak bude jejich vzhled skutečně po operaci vypadat, což může zásadně napomoci v rozhodování o estetickém zákroku. Používá se k zobrazení možného výsledku modelace prsou, estetických úprav těla a obličeje. Díky systému se může každý klient přesvědčit, zda požadovaný výsledek bude působit přirozeně, lze si také vyzkoušet, jak bude vypadat, pokud se estetickou úpravou hodlá připodobnit některé z celebrit. Stačí pořídit tři obrázky tváře, poprsí nebo těla pomocí mobilního telefonu nebo fotoaparátu a nahrát je do systému Crisalix. Díky vizualizaci může nejen sám klient posoudit svůj vzhled, ale také získat zpětnou vazbu od přátel nebo rodiny ještě před tím, než zákrok podstoupí. Systém je schopen simulovat 3D zobrazení pro všechny typy ošetření, jako jsou operace nosu, zpevnění kontur obličeje či pozvednutí obočí úprava očních víček, implantáty lícních kostí, zvětšení rtů, brady nebo čelisti, vypnutí kůže obličeje, zvětšení, zmenšení či modelace prsou, úprava asymetrie poprsí, odstranění povoleného břicha, jizev, liposukce, úprava hýždí, tvarování kontur těla a řada dalších.
ZOBRAZIT V E-SHOPU

OBJEDNEJTE SE K NÁM

* označuje povinné položky

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right