COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
Search in posts
Search in pages
objednat konzultaciZavolejte nám

RENEVE MONACO

Cílené a vyvážené beauty koncepty pro všechny typy pleti

Unikátní beauty koncepty značky RENEVE MONACO, která je exkluzivním dodavatelem SPA péče a beauty procedur do knížecích lázní „Thermes Marins Monte-Carlo", si získaly své renomé díky dlouholetým věděckým poznatkům a výsledkům v oblasti estetické medicíny. Své produkty RENEVE kombinuje s nejmodernější medicínsko-kosmetickou technologií. Od roku 1980 doslova aplikuje vědu na krásu.
Základy společnosti Reneve byly položeny v době, kdy její zakladatel spolu s jedním z lékařů specializujících se na homeopatii a estetickou medicínu vytvořili první lázeňské středisko a centrum krásy v Itálii. Záhy vznikl koncept klinické krásy, na jehož základě pracují lékaři, fyzioterapeuti a estetičtí odborníci pomocí metod, které kombinují estetickou medicínu a inovativní technologie, aby dosáhli maximálních výsledků. Koncept klinické krásy je založený na přesných a testovaných protokolech, které spojují přírodu, vědu a technologie. Za trvání své existence dosáhla společnost Reneve postavení prestižní mezinárodní společnosti se čtyřicetiletou zkušeností v oblasti estetické medicíny. V současnosti má zastoupení po celém světě a její přístroje využívají přední světoví odborníci v oblasti krásy a regenerace.

DERMOPURE

Čistota a rovnováha
ZOBRAZIT V E-SHOPU
Mastná pleť vyžaduje specifickou léčbu. Produkty ze škály DERMOPURE osvěžují mastnou a nečistou pokožku, dovolují jí dýchat a obnovují její rovnováhu a krásu.

hydralift

Hydratace a mládí
ZOBRAZIT V E-SHOPU
Voda je zdrojem života, nezbytným živlem a primární, velmi důležitou složkou pro živé bytosti a lidské tělo. Péče HYDRALIFT a její produkty mají stálé zvlhčující účinky, které chrání kůži před buněčným rozpadem a pomáhají ji udržet mladou a pevnou.

DRENELLE

Lehké a štíhlé nohy
ZOBRAZIT V E-SHOPU
Zapomeňte na pocit těžkých nohou v horkých dnech, při cestování, když si příliš dlouho nesednete nebo naopak prosedíte celý den u počítače v kanceláři. DRENELLE je kompletní ošetření po salóny i domácí použití, které se skládá z aplikace chladivého gelu, následované odvodňovací a dezinfiltrační masáží zanechávající nohy útlé a neuvěřitelně lehké!

NOAGE

Nadčasová krása
ZOBRAZIT V E-SHOPU
Produkty a péče NOAGE jsou výsledkem pečlivého výzkumu a ztělesnění biotechnologií, jež RENEVE vyvinul pro pomoc v boji s časem. Čtyřicátý rok života značí začátek úžasného období v životě ženy, ve kterém si může užívat pocit ženskosti, krásy a atraktivity. Vaše pokožka ale potřebuje zachovat vitalitu a mladistvost, abyste neztratila na své oslnivosti a šarmu.

Lipo

Perfektní postava
ZOBRAZIT V E-SHOPU
Odměňte své tělo okamžiky kompletní relaxace a pohodlí přinášenými profesionálními ošetřeními zahrnujícími aplikace bláta, krémů a esenciálních olejů bohatých na aktivní principy. Vzácné přírodní rostlinné extrakty a tvarovací činidlo mořského původu nabízejí jedinečné efektivní a dlouhotrvající výsledky. 

VZÁCNÉ PŘÍRODNÍ ROSTLINNÉ EXTRAKTY A TVAROVACÍ ČINIDLO MOŘSKÉHO PŮVODU NABÍZEJÍCÍ JEDINEČNÉ VÝSLEDKY

MYOLISS

Vyhlazuje výrazové linie
ZOBRAZIT V E-SHOPU
Neustálé vystavení živlům, UV paprskům, práce mimických svalů a oxidativní stres způsobuje ztrátu pružnosti a oslnivosti pokožky. Mdlý vzhled a výrazové linie jsou symptomy stárnutí pleti a v tomto případě je třeba provést opatření pro udržení svěží, tónované a oslnivé tváře. Kosmetika a péče MYOLISS je výsledkem pokročilého výzkumu v oblasti chronobiologie a je tvořena aktivními formulemi, inovativními texturami a přírodními aktivními složkami.

P-COMFORT

Regeneruje a chrání
ZOBRAZIT V E-SHOPU
Zářivost, vyrovnaný tón a svěží a odpočatý vzhled jsou známkami zdravé pokožky, jež je vitální a plná energie. Příliš častý stres, životní tempo, vnější vlivy klimatických podmínek a znečištění napadají a unavují pokožku, což vede ke snížení její zářivosti, pevnosti a k výskytu vrásek. Pro škálu P-COMFORT zvolily RENEVE laboratoře komplexy omlazujících a antioxidačních aktivních principů schopné stimulovat buněčný metabolismus absolutně přirozeným způsobem za maximálního pohodlí, obnovující energii a pevnost namáhané a křehké pleti.

OBJEDNEJTE SE K NÁM

* označuje povinné položky

JAK SE K NÁM DOSTANETE

ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8, 148 00 Praha 4
ABCLINIC MEMBERS
PŘIHLÁSITregistrovat
ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8, 148 00 Praha 4
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
crosschevron-down