Akce • Soutěže • Novinky • Rozhovory
Máme otevřeno | COVID-19 - důležité informace
Generic selectors
Pouze přesné shody
Hledat v názvu
Search in content
objednat na konzultaci+420 703 142 070

KOSMETIKA

Skoro každý z nás si oblíbil nějakou kosmetiku, kterou používá. Vidíte ale nějaké výsledky? Mizí vrásky, akné, pigmentace? Měníte péči dle ročního období nebo aktuálního stavu vaší pleti? Že ne? Pak jste tu správně!
PRO ŽENY
PRO MUŽE
Níže najdete přehled značek a produktů, se kterými pracujeme. Mnohé z nich jsou na našem trhu dostupné vůbec poprvé a pouze u nás. Všechny tyto značky splňují naše požadavky na kvalitu a funkčnost. Díky detailním genetickým testům kůže, které každému klientovi provádíme, umíme přípravky nakombinovat na míru přesně dle toho, co pleť aktuálně potřebuje. Proto naše produkty neprodáváme bez odborné konzultace s našimi dermatology. Péče na naší klinice je vysoce individualizovaná, tak aby seděle přesně každému, kdo se rozhodne naše služby využít.

NAŠE ZNAČKY

reneve

Exkluzivní kosmetické řady, skutečné elixíry krásy, jejichž kouzlo a funkčnost se opírá o dlouholeté zkušenosti v kosmetologickém a lázeňském průmyslu, jsou nyní dostupné nejen pro královské lázně v Monacu.
zobrazit produkty

Universkin

Francouzská značka Universkin a její koncept přípravy krémů na míru na základě genetických testů kůže je revoluční přístup k moderní péči o vaši pleť tak, jak ji možní ještě neznáte.
zobrazit produkty

LPG

Špičková francouzská technologie LPG® SYSTEMS masážních a rehabilitačních přístrojů nabízí nejen odbornou terapeutickou péči a efektivní výsledek, ale i přirozený a neinvazivní přístup k lidskému tělu v kombinaci se speciální řadou exkluzivní kosmetiky, která je přizpůsobena konkrétním estetickým cílům.
zobrazit produkty

Dermaceutic Laboratoire

Produkty této francouzské firmy přinášejí novou vizi a způsob, jak účinně bojovat proti akné, nežádoucím známkám stárnutí nebo pigmantacím. Zamilujete si jejich peelingy a detoxikační pleťové procedury.
zobrazit produkty

DHI

Světový leader v oblasti transplantace vlasů vyvinul vlastní řady denní kosmetiky pro všechny typy vlasů od šamponu a kondicionéru až po antioxidační roztok pro jejich posílení a podporu růstu.
zobrazit produkty
ABCLINIC ART & BEAUTY
V Parku 2308/8,
148 00 Praha 4
Po-Pá 07:00-19:00
FACEBOOK
YOUTUBE
INSTAGRAM
ABCLINIC ART & BEAUTY © 2020
WEB ©D AIRCASTLES.CZ
clockchevron-downchevron-right