abclinic_banner_dermo-pripravte-plet-na-jaro21_1200x628_web

Připravte pleť na jaro a dopřejte si zdravější a omlazenou pokožku!

Trápí Vás pigmentové skvrny, jizvičky, vrásky, kruhy pod očima, rozšířené póry, suchá nebo mastná pokožka? Připravte pleť na jaro a dopřejte si zdravější a omlazenou pokožku!

Do 31. března 2021 k nákupu 2 aplikací redermalizace nebo 2 aplikací mezoterapie získáte kvalitní peeling DERMACEUTIC za 1 500 Kč zdarma.

 • 2x redermalizace nebo 2x mezoterapie + chemický peeling zdarma
  *při nákupu 2 aplikací redermalizace nebo 2 aplikací mezoterapie získáte kvalitní peeling DERMACEUTIC za 1 500 Kč zdarma
 • 3x redermalizace + povrchové vyhlazení CO2 laserem od 5 500 Kč s 50% slevou
  *při nákupu 3 aplikací redermalizace získáte 50% slevu na laserové ošetření pleti CO2
 • Analýza pleti + krém Universkin na míru s 10% slevou
  *ke každé analýze pleti vám bude doporučena přímo na míru kosmetika Universkin s 10% slevou

Mezoterapie a její účinky
Aplikace výživných látek, vitaminů, přírodních extraktů a kyseliny hyaluronové do ošetřované oblasti napomáhá tvorbě nového kolagenu, regeneraci, hydrataci, rozjasnění a omlazení pokožky.

Zbavte se pigmentových skvrn
Pigmentové skvrny si spojujeme se stářím, ale trápí i mladé. Na jejich vzniku se podílejí hormonální změny, nadměrné slunění, pozánětlivá hyperpigmentace, nebo genetika. A vy se jich můžete zbavit!

Redermalizace a využití kyselin jantarové a hyaluronové
Kyselina jantarová (v kombinaci s kyselinou hyaluronovou) snižuje tvorbu pigmentových skvrn. Napomáhá správné mikrocirkulaci pleti, udržuje rovnováhu vlhkosti, sjednocuje její ton. Svým antioxidačním účinkem regeneruje kožní buňky, a tím zpomaluje stárnutí pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu a napomáhá k pružnosti pleti. Působí do hloubky a dlouhodobě. Obě metody jsou vhodné i pro aplikaci očního okolí.

Lékaři ABClinic doporučují kombinaci zákroků k odstranění nejen pigmentových skvrn, ale i k omlazení a regeneraci:

 • Mezoterapie nebo redermalizace
 • Laserové ošetření Q–Switch
 • Chemický peeling
 • Povrchové vyhlazení CO2 laserem
 • Rutinní domácí péče s Universkin

Objednejte se včas na konzultaci. Pro lepší účinek jsou vždy nutné min. 2-3 aplikace. V kombinaci s dalšími metodami – vždy na doporučení lékaře.

Video

Před / Po

Slova našich klientů
 • Jaká úžasná zkušenost od konzultace až po pooperační péči! V červnu 2022 jsem podstoupila odstranění bukálního tuku a upřímně nedokážu vyjádřit, jak jsem vděčná za léčbu, kterou jsem dostala v ABClinic. Celá zkušenost od úvodní konzultace až po operaci a sledování byla bezchybná – nemluvě o výsledku, který mi mění život! Operoval MUDr. Matěj Patzelt, Ph.D., který je fenomenální lékař, umí uklidnit, a to jak svým chováním, tak svým hlasem. Nejen, že se o mě skvěle staral, ale také má roztomilý způsob, jak důkladně a srozumitelně vysvětlit postup, odpovídat na mé otázky, abych se cítila pohodlně. Je to perfekcionista a vysoce nadaný chirurg, který odvedl úžasnou práci při odstraňování mých bukálních tukových polštářků. Navíc tým kolem MUDr. Matěj Patzelta, Ph.D. a klinika, je prostě úžasný! Administrativní tým byl během celého procesu tak profesionální a byl vždy k dispozici, aby velmi trpělivě odpověděl na mé dotazy po celý den a večer. Týdny po operaci mě oslovili, ujistili se, že se vše správně hojí a zda je vše v pořádku. Navíc způsob, jakým se mnou sesterský tým komunikoval před operací a po ní, a jak se o mě postarali bezprostředně po odstranění bukálního tuku, mi dodal pocit bezpečí. Celý proces byl jako sen! Velké díky všem, kteří to umožnili! Jasmin S.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Matěj Patzelt
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.

objednejte se k nám