abclinic_vyherkyne-souteze-motiva-0

MUDr. Věra Šatánková a výherkyně Soutěže o krásný dekolt Jana Kollárová ve spolupráci s Motiva Implantáty

Jana byla náhodně vybrána z desítek uchazeček soutěže, kterou vyhlásila ABClinic Art & Beauty v dubnu 2021.

Jana byla náhodně vybrána z desítek uchazeček soutěže, kterou vyhlásila ABClinic Art & Beauty v dubnu 2021.

Před každou operací vždy musí proběhnout konzultace, abychom si ujasnili, jak velké implantáty budou použity a jakého tvaru. Dále diskutujeme o uložení, zda pod sval nebo pod žlázu, a kde povedeme jizvu pro vložení implantátu. Využíváme 3D vizualizaci, aby si klientka dokázala představit, jak budou její prsa vypadat po operaci.

U Jany jsem zvolila implantáty Motiva, velikost 355cc, kruhové, které nejlépe vyhovovaly tvaru prsou, jaké klientka měla. Podařilo se nám vyplnit především Janiny horní póly prsou, které chyběly.

Operace – Augmentace – trvala zhruba jednu hodinu. Implantáty byly vloženy z malé jizvy umístěné v podprsní rýze tak, jak si klientka přála. Vzhledem k tomu, že klientka měla před operací jen velmi malá prsa, tak jsem využila svalu a umístila implantáty pod sval, aby byly dobře skryty a nebyly viditelné jejich obrysy.

Po operaci je nutné, aby klientka nosila speciální podprsenku a prsní pás, aby nedošlo k posunutí implantátů. Je taktéž nutno dodržet potřebnou dobu dvou týdnů v domácím ošetření a zhruba 2 měsíce necvičit a nedělat fyzicky namáhavou práci, především na horní končetiny.

Obecně platí, že k operaci prsů by měla klientka přistoupit až poté, kdy bude přesvědčena, že nová prsa opravdu chce. Pak by si měla vybrat lékaře, kterému důvěřuje, což je možné pouze při osobní konzultaci. Ten jí vysvětlí vše podstatné o operaci a pooperačním průběhu.

Medailonek vítězky Soutěže o krásný dekolt Jany Kollárové

Je jí 27 let a již přes rok pracuje v SMS finance a.s., jako finanční specialistka. Má pod sebou tým lidí, se kterými zajišťuje další rozvoj. Vždy je pro ni v životě důležité to, aby lidé kolem ní byli spokojení a pozitivní, protože se tím stává spokojenou i ona sama.

Proč jste se přihlásila do soutěže o krásný dekolt s naší klinikou?
Několik let jsem uvažovala o zvětšení prsou, a když se mi na Instagramu naskytla možnost přihlásit se do soutěže, řekla jsem si, že zkusím štěstí. Práce paní doktorky Šatánkové se mi líbila, a tak jsem do toho šla 🙂 A musím říct, že celý průběh losování jsem byla velmi nervózní. Když mi přišel e-mail o tom, že jsem se stala vítězkou, byla jsem velmi šťastná, ale pořád jsem tomu nemohla uvěřit.

Takže se Vám splnil sen?
Ano, splnil se mi sen. Trpěla jsem mnoho let komplexem ze svých “malých” prsou. Odráželo se to v mém nízkém sebevědomí, necítila jsem se ve svém těle dobře a většina mého outfitu byla vždy raději střídmá. Sama sobě jsem se nelíbila. Až teď se konečně cítím jako žena.

Jak to vše probíhalo?
Všechno proběhlo v pořádku a rychle. Ráno jsem přijela na kliniku, kde proběhlo focení, předávání voucheru a implantátů od značky Motiva. Ubytovala jsem se v pokoji na klinice a šla vlastně hned na sál. Mohu říci, že se mi zde moc líbilo. I to, jak o mě sestřičky pečovaly. Odcházela jsem nadšená.

Jste spokojená s výsledkem? Co Vaše pocity? Jak vnímáte změnu Vy a okolí?
Ano, jsem naprosto spokojená. Měla jsem z toho velký strach, ale paní doktorka Věra Šatánková má zlaté ruce a prsa se hezky hojila bez komplikací. Jak vidíte na fotografiích už po 4 týdnech vypadají nádherně.

Co byste doporučila ženám, dívkám, které nad augmentací přemýšlí, ale zatím nenašly odhodlání?
Aby se toho nebály a neváhaly. Výsledek stojí za to! Prsa nemají žádný vliv na těhotenství ani kojení. Kromě toho operaci předchází konzultace a 3D vizualizace Crisalix, která Vám umožní vidět prsa tak, jak budou vypadat po operaci s konkrétními implantáty. Takže je možnost si vybrat jak tvar, tak velikost.

Na závěr bych chtěla poděkovat celému týmu i paní doktorce za úžasný přístup i profesionalitu.

Video

Před / Po

Slova našich klientů
  • Když jsem své manželce vybíral kliniku, vybíral jsem poměr cena & výkon, zvolil jsem ABClinic. Z počátku jsem měl smíšené pocity, přeci jenom člověk nejde kupovat rohlíky. Nicméně však profesionálka paní doktorka Věra Šatánková, která nás na vstupní konzultaci ohromila svou praxí, ke které jsme se pokecem dostali náhodně, tuším kolem 20 let praxe v USA v Californii a bylo to znát, odvedla práci bez chyby. Pooperační péče tmavovlasou sestřičkou (jméno nevíme) byla na jedničku s pěti hvězdičkami, opravdu si moc vážíme takové péče, jaké se dostávala mé manželce. Prostor, kde manželka strávila noc, byl opravdu krásný s výhledem a super čistý, nemáme výhrady, práce odvedena super a i recepce byla při odchodu přívětivá. Jinak šlo o augmentaci prsou. Za manželku děkuji doktorce a velké díky zdravotní sestřičce, byla dokonalá. Jakub D.

    Plastická chirurgie
    Plastická chirurgie MUDr. Věra Šatánková
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.