abclinic_banner_liposukce_2021-12-21_1200x628_cz

Liposukce + neinvazivní ošetření přístrojem Acryos v hodnotě 5 000 Kč jako dárek!

Akční nabídka platí do 28. 2. 2022

Buďte ve formě po celý rok!
Potřebujete se zbavit přebytečného tuku na břichu, zadečku či v podbradku?

Nejčastější metodou je liposukce neboli odsátí přebytečného tuku, která zeštíhlí a modeluje postavu. Liposukce má výhodu v tom, že při udržení si stabilní váhy, se v místě po liposukci již tukové buňky neukládají!

Při liposukci na těle používáme speciální přístroj Body Jet, který využívá vodní paprsek k rozrušení tukových buněk od okolních struktur a jejich bezpečné a šetrné odsátí z těla. Modelovat lze paže, břicho, hýždě, podbradek, u mužů prsa, nebo lýtka.

Tímto způsobem lze získávat i tuk vhodný pro přenos tuku, nejčastěji do prsou, obličeje či hýždí.

Výhody liposukce

 • Permanentní odstranění tuku
 • Zpevnění těla
 • Vytvarování kontur v problematických partiích
 • Možnost kombinace s plastikou břicha
 • Zkrácení doby rekonvalescence
 • Menší bolestivost
 • Bez porušení okolní tkáně

Dárek pro Vás v hodnotě 5 000 Kč!

Ošetření Acryos před a po zákroku pro zkrácení rekonvalescence v hodnotě 5 000 Kč jako dárek!

Pro lepší účinek doporučujeme absolvovat doplňkovou přístrojovou terapii, která urychluje hojení, zlepší výsledný efekt.

 • Modeluje a vyrovnává nerovnosti na kůži
 • Podporuje žilní a lymfatický systém
 • Zeštíhluje
 • Zabraňuje otokům
 • Doporučeno vždy před a po zákroku

Akční nabídka platí do 28. 2. 2022

Více o liposukci:
www.abclinic.com/zakroky/liposukce

Více o neinvazivním ošetření Acryos:
www.abclinic.com/pristrojova-osetreni/acryos

Slova našich klientů
 • Velké poděkování paní doktorce Krajcové za skvěle odvedenou práci. Byla mi provedená abdominoplastika s liposukcí a výsledek je úžasný. Konečně jsem si užila léto v plavkách bez mindráků. Operace proběhla bez komplikací a i veškerá pooperační péče byla naprosto úžasná. Přístup paní doktorky byl velmi profesionální. Vřele všem doporučuji a ještě jednou děkuji. Andrea N.

  Plastická chirurgie
  Plastická chirurgie MUDr. Aneta Krajcová
 • K Adel som zacala chodit pred 15 mesiacmi. Povodne som prišla na kliniku kvôli brusku na Acryos od Reneve. Pred pár rokmi som schudla skoro 30kg a mám na bruchu extra kožu, radikálne chirurgické riešenie nechcem, tak sme skúsili intenzívne Acryos na brucho, 5 týždňov / 1x do týždňa. Áno, bolo to časovo náročné, ale keď vidíte výsledky tak neváháte si ten čas nájsť. Popri bruchu som sa začala zaujímať o ošetrenia tvare. Nemám žiadne extra problémy, ale asi ako každá žena 45+ vrásky, hydratacia a gravitácia na spodnej časti a krku . Zacala som pravidelne ošetrenia 1x v 4-6 týždňových intervaloch. Vždy som si dala brucho a tvar. Kožu na bruchu sa nám podarilo vyhladiť (popritom ale intenzívne cvičím) a tvar je krasne vyhladena a hydratovana. Na tvar chodím stále pravidelne, bruško opäť pridám pred letom . Adel mi vždy vyberie tu najvhodnejšiu procedúru podľa stavu pokožky. Úplne jej v tomto dôverujem, len si objednam termín a ona vyberie. S Adel sa aj radim ohľadom výberu kozmetiky, vymieňame si skúsenosti a poznatky. Ma veľký prehľad o kvalitnej kozmetike na trhu a vždy ma prekvapí niečím novým. Na klinike maju aj Reneve pletovu a telovu kozmetiku a co som na jej radu skúsila, bolo super. Adel a Reneve doporučujem všetkým známym! Treba skúsiť! Mirka N.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní zákroky Reneve Monaco
 • Když jsem šla poprvé na tuto kliniku na Acryos vůbec jsem nevěděla co čekat … První dojem na klinice jsem měla “WoW” krásný místo … Poté mě čekala úžasná Adélka Voráčková, hrozně milá dáma… a nakonec ACRYOS. Mám doporučeno 5 terapií.. Jsem teď po 3 a vážně se nestačím divit. Sice sportuji, ale ze zdravotních důvodů jsem musela být teď 14 dní úplně v klidu a odpočívat a i přesto mám dole už asi 8 kg .. Voda, kterou jsem po operaci zadržovala, je pryč ..a vidět je to hodně i na porovnání fotek, které jsou k vidění na stránkách ABClinic s mým souhlasem. Takže za mě určitě moc moc doporučuji. Johana R.

  Přístrojová ošetření Adel Voráčková, DiS., specialista na neinvazivní přístrojová ošetření
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.