abclinic_gelavis-ha-1

GelaVis HA Premium nově v ABClinic Art & Beauty

Anti-age kapsle pro elegantní „mládnutí” a buněčnou ochranu

Gelavis HA Premium Quality je švýcarská kapsle s kyselinou hyaluronovou, která obsahuje dvě různé molekulové hmotnosti a je navržena tak, aby dosáhla hydratace, posílení a pružnosti pokožky obličeje i celého těla. Tvorba kyseliny hyaluronové se totiž v těle od 25. roku zpomaluje.

Vysoká kvalita a bezpečnost produktu umožňuje používat výrobek pro rychlejší hojení a regeneraci před i po jakémkoli zákroku či plastické operaci.

Prémiová kvalita
Potřebnou denní dávku 100 mg správného molekulárního poměru kyseliny hyaluronové najdete v jediné kapsli GelaVis Ha. Díky speciálnímu patentu ovlivňuje regeneraci těla, regulování zánětů, snižování bolesti kloubů, úpravu střevního mikrobiomu s pozitivním účinkem na pleť a kůži, zpomalení stárnutí, posílení obranyschopnosti. Působí též jako antioxidant.

Užívejte 1–2 kapsle GelaVis HA Premium Quality denně (doporučována 3měsíční kúra).

Optimální složení GelaVis HA Premium Quality vám umožňuje dosáhnout různých cílů při použití jediného přípravku, který působí současně na kůži, klouby, vazy a šlachy.

Video

Před / Po

Slova našich klientů
  • Velikánské poděkování paní doktorce MUDr. Věře Šatánkové za famózně provedenou augmentaci prsou, která předčila mé očekávání. A jsem šťastná, že jsem se rozhodla pro ni. Po velmi příjemné, lidské konzultaci a 3D vizualizaci, jsem měla jasno. Ale v realitě jsou prsa ještě krásnější! A jsem vážně nadšená. Moc, moc děkuji. A to celému personálu kliniky. Sestřičky prostě super-moc milé, ochotné, připadala jsem si jako na Riviéře.. Až půjdu na víčka, opět půjdu sem k paní doktorce. Lenka K.

    Plastická chirurgie
    Plastická chirurgie MUDr. Věra Šatánková
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.