d-lab-7

D–LAB Nutricosmetics

D-LAB Nutricosmetics je přední francouzská nutriční kosmetika, která staví na základu krásné a zdravé pleti s výživou zevnitř. Nyní nově v naší klinice k zakoupení.

D–LAB NUTRICOSMETICS – nová cesta v každodenní péči o vaši krásu!
Ucelená a preventivní péče pro každou pokožku.

D-LAB Nutricosmetics je přední francouzská nutriční kosmetika, která staví na základu krásné a zdravé pleti s výživou zevnitř. Nyní nově v naší klinice k zakoupení.

Nabízí účinné a cílené doplňky zlepšující kvalitu pleti, vlasů, nehtů, pomáhají při hubnutí a formování postavy, ale jsou vhodné i pro maminky po porodu, které potřebují dostat tělo do formy.

D–LAB obsahuje vysoké koncentrace výtažků bylin, ovoce, minerálů a stopových prvků v originálních recepturách. Jejich unikátní programy podporují tělo jako celek a mají vliv na každodenní stres, optimální fungování těla a vnitřní balanc, což se odráží na vnější kráse.

Efektivní řešení pro

  • Péči o pleť
  • Hubnutí
  • Vlasy
  • Podporu imunity
  • Pro těhotné a kojící matky

D–LAB specializovaná péče o pleť.

Proč bychom měli užívat D–LAB?
Pro hormonální vyvážení těla a optimalizaci jeho fungování. Díky základním živinám je možné regulovat a regenerovat buněčné dýchání, hloubkově a cíleně krotit problémy s pokožkou, čistit a detoxikovat pleť pro zdravý vzhled. Každá pleť je individuální, proto jsou přípravky vždy pečlivě vybírány pro každý typ pleti, nebo problém.

Péče o vlasy
Efektivní řešení nacházíme i pro jemné vlasy a vlasovou pokožku. D–LAB podporuje mikrocirkulaci a hloubkovou výživu až ke kořínkům vlasů, efektivně se podílí na regulaci vypadávání vlasů.

Hubnutí
Přípravky D–LAB podporují nervový systém, přispívají ke spalování cukru a tuků. Cílený program produktů byl navržen tak, aby vyvážil trávicí systém a snižoval celkové ukládání tuku. Pomáhá regulovat také hladinu hormonů a snižovat stres ve snaze vyvolat zdravé hubnutí.
Nezapomínejte nejdříve absolvovat konzultaci s naším dermatologem nebo výživovým terapeutem. Jen ti Vám nabídnou vhodný produkt přesně na míru Vám a tělu.

Video

Před / Po

Slova našich klientů
  • Dva roky jsem sbírala odvahu k zákroku face-lift (trápila mě hlavně dvojitá brada). V lednu ve svých 64 letech jsem zákrok absolvovala. Operaci provedla profesionální MUDr. Šatánková. Výsledek byl grandiózní. Chci touto cestou paní doktorce i ostatnímu personálu poděkovat. Perfektní sestřička o nás po operaci a v noci pečovala, všichni byli velmi milí. Jsem šťastná, že jsem se rozhodla pro tento krok. Všem váhajícím vřele doporučuji! Jindřiška F.

    Plastická chirurgie
    Plastická chirurgie MUDr. Věra Šatánková
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.