d-lab-7

D–LAB Nutricosmetics

D-LAB Nutricosmetics je přední francouzská nutriční kosmetika, která staví na základu krásné a zdravé pleti s výživou zevnitř. Nyní nově v naší klinice k zakoupení.

D–LAB NUTRICOSMETICS – nová cesta v každodenní péči o vaši krásu!
Ucelená a preventivní péče pro každou pokožku.

D-LAB Nutricosmetics je přední francouzská nutriční kosmetika, která staví na základu krásné a zdravé pleti s výživou zevnitř. Nyní nově v naší klinice k zakoupení.

Nabízí účinné a cílené doplňky zlepšující kvalitu pleti, vlasů, nehtů, pomáhají při hubnutí a formování postavy, ale jsou vhodné i pro maminky po porodu, které potřebují dostat tělo do formy.

D–LAB obsahuje vysoké koncentrace výtažků bylin, ovoce, minerálů a stopových prvků v originálních recepturách. Jejich unikátní programy podporují tělo jako celek a mají vliv na každodenní stres, optimální fungování těla a vnitřní balanc, což se odráží na vnější kráse.

Efektivní řešení pro

  • Péči o pleť
  • Hubnutí
  • Vlasy
  • Podporu imunity
  • Pro těhotné a kojící matky

D–LAB specializovaná péče o pleť.

Proč bychom měli užívat D–LAB?
Pro hormonální vyvážení těla a optimalizaci jeho fungování. Díky základním živinám je možné regulovat a regenerovat buněčné dýchání, hloubkově a cíleně krotit problémy s pokožkou, čistit a detoxikovat pleť pro zdravý vzhled. Každá pleť je individuální, proto jsou přípravky vždy pečlivě vybírány pro každý typ pleti, nebo problém.

Péče o vlasy
Efektivní řešení nacházíme i pro jemné vlasy a vlasovou pokožku. D–LAB podporuje mikrocirkulaci a hloubkovou výživu až ke kořínkům vlasů, efektivně se podílí na regulaci vypadávání vlasů.

Hubnutí
Přípravky D–LAB podporují nervový systém, přispívají ke spalování cukru a tuků. Cílený program produktů byl navržen tak, aby vyvážil trávicí systém a snižoval celkové ukládání tuku. Pomáhá regulovat také hladinu hormonů a snižovat stres ve snaze vyvolat zdravé hubnutí.
Nezapomínejte nejdříve absolvovat konzultaci s naším dermatologem nebo výživovým terapeutem. Jen ti Vám nabídnou vhodný produkt přesně na míru Vám a tělu.

Video

Před / Po

Slova našich klientů
  • Ráda bych touto cestou vyjádřila obrovské poděkování paní doktorce Šatánkové, u které jsem podstoupila augmentaci prsou, a zároveň tak i skvělému personálu z kliniky. Paní doktorka odvedla opravdu úžasnou práci a výsledek je nad mé očekávání. Ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji.

    Plastická chirurgie
    Plastická chirurgie Klientka ABClinic Art & Beauty
ABClinic zákroky A→Z
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.