body-jet_02

Body-Jet Evo = Revoluce v liposukci a přenosu tuku

Na ABClinic Art & Beauty používáme jeden z nejmodernějších přístrojů pro odsávání tuků – Body-Jet Evo.

Metodou WAL (Water assisted liposuction) je využito vodního paprsku k rozvolnění tukových buněk od okolních struktur a jejich bezpečné odsátí z těla. Odsátý tuk může být odstraněn z těla bez následného využití, anebo tuk použijeme pro autologní transplantaci tukových buněk známou též pod názvy jako fat grafting, lipofilling, lipotransfer, do jiných částí těla, např. prsou, obličeje, rtů, víček, hýždí apod.

Za použití speciálního zařízení můžeme rychle a bezpečně uvolnit tuk tak, abychom zachovali maximální vitalitu tukových buněk určených k přenosu. Přístroj propláchnutím zbaví tuk nežádoucích látek, filtrací odstraní fibrózní vazivo, a nakonec provede koncentraci tuku tak, aby jej bylo možno okamžitě použít k vlastnímu přenosu v nejvyšší kvalitě. Jedná se o uzavřený systém, který významným způsobem snižuje riziko infekce a poškození tukových buněk. Tím výsledný efekt po přenosu tuku je výrazně lepší než při použití jiných metod. Takto připravený tuk je možno použít pro body contouring (zvětšení prsů, rtů, hýždí, vyhlazení vrásek obličeje) nebo i při kombinovaných operacích, kde se použije implantát a doplněním tuku se výrazně zjemní viditelnost okrajů implantátů.

Výhod při použití Body-Jet Evo je hned několik

  • Při tumescenci můžeme použít až o 70 % méně roztoku vpraveného do těla
  • Získáváme vysoce kvalitní tukovou tkáň vhodnou k okamžitému přenosu tuku
  • Využitím regulovatelné síly vodního paprsku redukujeme poškození okolních tkání
  • Zkracuje se doba rekonvalescence
  • Snižuje se bolestivost po operaci

Body jet Evo je navržený tak, aby precizně a šetrně odstranil menší objem tukové tkáně, kterou lze využít následně pro autologní transfer.

Water Jet liposukce umožňuje rychlejší oddělení tukových buněk, aniž by byla porušena okolní tkáň. Jde o bezpečnou metodu s rychlejším hojením a menší bolestivostí.

Video

Před / Po

Slova našich klientů
  • Velikánské poděkování paní doktorce MUDr. Věře Šatánkové za famózně provedenou augmentaci prsou, která předčila mé očekávání. A jsem šťastná, že jsem se rozhodla pro ni. Po velmi příjemné, lidské konzultaci a 3D vizualizaci, jsem měla jasno. Ale v realitě jsou prsa ještě krásnější! A jsem vážně nadšená. Moc, moc děkuji. A to celému personálu kliniky. Sestřičky prostě super-moc milé, ochotné, připadala jsem si jako na Riviéře.. Až půjdu na víčka, opět půjdu sem k paní doktorce.

    Plastická chirurgie
    Plastická chirurgie Klientka ABClinic Art & Beauty
ABClinic zákroky A→Z
Aktuality

Přejít na: Aktuality

Naši specialisté

Přejít na: Náš tým

Start typing and press Enter to search

Napište nám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy nebo Vás objednáme na nezávaznou konzultaci.